יום ראשון , אפריל 14 2024

הורוסקופ: תחזית שבועית 31.7-6.8.22

מסר מקלפי הטארוט לילידי כל המזלות 31.7-6.8.22. חודש אוגוסט מתחיל, החום מגביר את המזג של כולנו ונראה כי ה'פיוזים' קצרים מידי. שימו לב שלא להיגרר אל מחלוקות בין חברים, לבדוק האם יש לכם סיבה מוצקה לדחות את טענותיו של מישהו, לא להיות עקשנים מידי מצד אחד, ואף לא שלווים מידי. מצד שני, חשוב להילחם למען מטרה חשובה, רק תוודאו שהמטרה מצדיקה את האמצעים

הורוסקופ
צילום canva

השבוע הדגש הוא לטפל באי נוחות, במיוחד עם אנשים שאתם קרובים אליהם. תקשורת פתוחה וכנה תשפר את מערכות היחסים שלכם בטווח הארוך. תנו לעצמכם זמן להתקרר ולעבד את הרגשות שלכם אם אתם חשים חום, אבל אל תחכו יותר מדי כדי לטפל בבעיות.


רוצים להדליף? שלחו וואטסאפ

הצטרפו לדף הפייסבוק שלנו


מזל טלה 21 במרץ עד 19 באפריל

השבוע אתם שואלים את עצמכם האם אתם באמת עושים את מה שאתם אוהבים. התשובה לכך היא חיובית. אתם ללא ספק עוסקים במשהו שאתם אוהבים ואף מצליחים בכך, הן כלכלית והן חברתית. השבוע מומלץ לעשות תרגיל של ניהול יומן שבועי, כאשר עליכם לשים דגש על הזמן הפנוי שלכם דווקא. האם אתם אלה המארגנים פעילויות לקבוצת החברים בכל רגע פנוי? אולי הייעוד שלכם טמון בתעשיית הבידור או במשהו דומה. האם אתם מסדרים מחדש בסתר (ובאובססיביות) את כוננית הספרים בסלון לשלמות מקודדת צבע? עולם עיצוב גרפי או עיצוב פנים עשוי להיות בשבילכם. הזמן הפנוי שלכם חשוב לא פחות.

מזל שור 20 באפריל עד 20 במאי

השבוע שלכם מתמקד בתשוקה, בשיכרון חושים וביצירתיות. אתם מפנקים את עצמכם השבוע, בדברים קטנים. ההתעוררות הזו גורמת לכם לפעול ולהנות דווקא משינויים קלים כמו הצבת פרחים ארומטיים ברחבי הבית ומילוי האוויר בריחות שאין לעמוד בפניהם של בישול ביתי. מה עם הזוגיות וחיי האהבה שלכם? אולי גם שם צריך קצת לרענן? מי שנמצא בזוגיות, אולי כדאי לאגד את משאבי הדמיון שלכם ולחקור את הקצוות שלכם. מי שלא בזוגיות, אולי כדאי להוריד אפליקציית הכרות חדשה או לצאת ולפגוש אנשים חדשים, רק חשוב  לצאת ולהיפגש עם מישהו שחולק לפחות אחד מתחומי העניין שלכם.

מזל תאומים 21 במאי עד 21 ביוני

אתם מלאי ביטחון השבוע ולא פוחדים להתמודד עם כל דבר שיבוא אולם אל תקפצו ישר אל תוך שינויים. זה הזמן להאט את הרכבת כדי שתוכל לבדוק לפני שאתם בוחרים, תפסיקו להמר כל הזמן, אמנם זה בסדר להמר אבל כל עוד הסיכונים האלה מחושבים. אנשים כנראה יצליחו לאכזב אתכם במהלך השבוע, תנו לזה להיות קריאת השכמה כדי לבדוק מי באמת חבר קרוב ומי לא. אגב, בנושא חברים ואנשים, אולי תפסיקו לחפש שלמות באנשים, הרי אתם  תמיד תתאכזבו אם תמשיכו לחפש את זה!

מזל סרטן 22 ביוני עד 22 ביולי

בתחילת השבוע תהיו עסוקים בחינוך הילדים. השבוע צפויות הוצאות על דברים חסרי ערך, שעלולים להשפיע על המאזן הכלכלי, אולם בסופו של דבר הכל בשליטה שלכם.  מומלץ השבוע לפתח מעט סבלנות, למצוא אושר ושקט נפשי, שיכולים להגביר את הביטחון העצמי שלכם. נראה כי השבוע תפתרו בעיות רבות בעזרת מיומנויות תקשורת. בחיים האישיים, אתם מאוד צנועים ושומרים על הפרטיות שלכם בחומרה. ייתכן שיש לכם קצת כאבים בגרון, אוזניים, אף ובטן אולם אין מה לדאוג, הכל יעבור עד לסוף השבוע. לסטודנטים שביניכם מומלץ השבוע לעבוד קשה ולהשקיע בלימודים, לציפורי אהבה מומלץ להימנע מוויכוחים על נושאים חסרי ערך.

מזל אריה 23 ביולי עד 22 באוגוסט

בתחילת השבוע, אתם מרגישים אנרגטיים, בריאותכם טובה, תוכלו ליהנות מכל רגע בחייכם בעבודה ובבית. נראה כי אתם מצפים לשינוי משמעותי בעבודה שלכם, מי ביניכם מחפשי עבודה, נראה כי אתם עתידים לקבל עבודה חדשה. במהלך השבוע תתעסקו דווקא בשאלות לגבי העתיד, בין אם עתידכם או עתיד הילדים שלכם, איפה להשקיע והאם להשקיע. חינוך הילדים יעסיק אתכם גם כן במהלך השבוע, נראה כי תפתרו בעיות רבות בעזרת מיומנויות תקשורת. בנוסף, חשוב לשמור על הבריאות, הרגלי האכילה שלכם יכולים לגרום לכמה בעיות בריאות הקשורות לגרון או לקיבה, שימו לב.

מזל בתולה 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

בתחילת השבוע תרגישו משועממים, סביר להניח שתמצאו את עצמכם במצב מבולבל, לא תהיו מוכנים לקחת על עצמכם אחריות כלשהי, תבזבזו את רוב הכסף שהרווחתם קשה כדי לקנות דברים לא נכונים. מומלץ להימנע מנהיגה מהירה ומעבירות תנועה. כל המצב המבולבל הזה יסתיים לקראת יום רביעי. אתם צפויים להגיע לשקט נפשי ואף להפוך אכזבות להצלחות. נראה כי אתם אוהבים להיות עסוקים, מיזם חדש עומד על הפרק וצפויה הצלחה לאחר השקעת מאמץ מצידכם. השבוע תלמדו כי בעזרת ביטחון עצמי וסבלנות ניתן לבצע משימות בהצלחה, אולם כאשר מדובר בזוגיות, יש להימנע מהתנשאות והתנצחות, אחרת זה רק יפגע בקשר שבינכם.

מזל מאזניים 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

בתחילת השבוע הכל שקט ורגוע. נראה כי מקורות הכנסה חדשים צפויים להיפתח בפניכם. השקעות העבר שלכם יכולות להניב לפתע רווח הגון, שיכול להוסיף קצת לחשבון הבנק שלכם. לכל הרווקים שביניכם, השבוע אתם יכולים למצוא זיווג מושלם אפילו עד נישואין.  השבוע לא מומלץ לכם להתחיל דברים חדשים ואף לא לחתום על חוזים והתחייבויות. בנוסף, מומלץ להימנע מלהסתבך במחלוקות וויכוחים, כי משום מה זה מוציא מכם את הצד הפחות נעים שלכם. בימים האחרונים של השבוע תרגישו קצת עצבות בלי סיבה משמעותית, נראה כי אתם מחפשים דאגות ובעיות, רק בשביל להצדיק את ההתבודדות שלכם מפני חברים ובני משפחה. הגיע הזמן לצאת מאותה בועה, לקחת אוויר ולהאמין בעצמכם.

מזל עקרב 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

אתם כל הזמן עסוקים בעבודה, נראה כי קיימות עבורכם תוכניות גדולות יותר, ניתן גם לצפות לתוספת או שינויים בעבודה, שיכולים להגביר את היציבות המקצועית. תאמינו בעצמכם, זה הזמן שלכם לצמוח. בחזית הביתית, הקן המשפחתי שלכם מלא בהרמוניה, קיימת תמיכה מכל הצדדים, חשוב לכם לשמור על החיבור הזה. המשפחה שלך יכולה לתמוך בך בשמירה על הרמוניה. השבוע מלא ברגעים קטנים של אושר, בין אם אתם בזוגיות או רווקים, האושר סובב אתכם מכל כיוון. בנוסף חדשות טובות מגיעות אליכם, בין אם בנושא לימודים או כספים או כל דבר אחר. תהנו מהאושר הזה, זו מתנה נדירה מהיקום.

מזל קשת 22 בנובמבר עד 21 בדצמבר

השבוע שלכם מוצלח, אתם ממש מאושרים, נראה כי בעיות נפתרות לכם אחת אחרי השנייה. עכשיו זה זמן טוב להוציא לפועל את כל תוכניות המגרה שלכם. נראה כי גם המזל מחייך אליכם השבוע, אתם מקבלים תמלוגים על עבודה קשה. אתם השבוע במקום בו אתם יכולים לעזור לאנשים מסביב, אולי לתרום צדקה או לסייע לאנשים במצוקה, בסופו של דבר זה יפעל לטובתכם. במהלך השבוע נראה כי אתם ממוקדים במטרה אחת, הקשורה לעבודה שלכם. הביצועים שלכם מוערכים על ידי הממונים עליכם כך שעכשיו הזמן לדרוש העלאה. מסביב הכל רגוע ושקט והמזל ממשיך איתכם גם בסוף השבוע, אולי כדאי להשתתף בהגרלה כל שהיא? מי יודע.

מזל גדי 22 בדצמבר עד 19 בינואר

אתם מרגישים קצת משועממים השבוע, בנוסף תחושת עייפות וחולשה סובבת אתכם, אתם נמנעים מהוצאות ומעדיפים שלא ללכת על המזל. השבוע מומלץ שלא להיכנס לוויכוחים ושיחות עומק עם בני הבית, עדיף לתת לכל הצדדים להירגע ורק אז לנהל שיחה רגועה ושקטה. בחצי השני של השבוע מומלץ למלא את הכוח הפנימי שלכם. אולי כדאי ללכת לבקר במקום בו אתם מרגישים שהאנרגיה שלכם מתמלאת, אתם צריכים את זה. בנוסף לקראת סוף שבוע צפויות חדשות טובות מאחים/אחיות, יש גם אירוע משפחתי שנראה כי עומד להפתיע את כולם מסביב.

מזל דלי 20 בינואר עד 18 בפברואר

אתם מרגישים מלאי שמחה ואושר, הזוגיות שלכם מתחזקת, האווירה בבית חמימה ולבבית, בעיות  עם חברים וקולגות נפתרות, בקיצור הכל שמחה ואושר. אולם נראה כי למרות הכל, אתם בוחרים להיות מדוכדכים ומודאגים. נראה כי השבוע קיים חוסר בביטחון העצמי שלכם, דבר שיכול להשפיע על התפוקה בעבודה ובהמשך לפגוע בפעילות שלכם. תנסו לחשוב רגע למה תמיד כשהכל מסביב מושלם, אתם מנסים לחבל לעצמכם ולהרוס. למה אתם לא מאמינים בעצמכם כמו שכולם מסביב מאמינים בכם?. תזכרו, המזל בידיים שלכם, הברכה בידיים שלכם, רק אתם מחליטים מה ואיך להמשיך עם זה. הגיע הזמן שתאמינו בעצמכם במקום לברוח לצד השני.

מזל דגים 19 בפברואר עד 20 במרץ

השבוע צפוי רווח כספי כל שהוא. עכשיו הזמן לעשות איזון בין הרווחים שלכם להוצאות שלכם. בעבודה, נראה כי הבוס יחליט על קידום או על אחריות חדשה עבורכם, בהצלחה. בריאותכם טובה השבוע וקיים שקט נפשי. הקשר הזוגי מתחזק השבוע ואתם מוכנים לקחת את הקשר צעד אחד נוסף קדימה, אולם חשוב שתבדקו עם עצמכם לעומק, האם זה מה שאתם באמת רוצים או שזה מה שכולם מסביב מצפים מכם. לכל הרווקים שביניכם, אתם דווקא מעדיפים לקפוץ מפרח לפרח ובוחרים שלא להיכנס אל תוך זוגיות מחייבת, הריגוש הזה נותן לכם תחושת חיים. כך או כך, האושר שלכם בשיאו השבוע.

רחלי דרור דגני. צילום פרטי
רחלי דרור דגני

הכותבת: רחלי דרור דגני-קריאה בקלפי טארוט וראיית הנסתר

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות
לקריאת כל התגובות

תגובה אחת

  1. וואו,אפשר לומר שהחודש זה בול אני 👌

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

גני הילדים. נשארים ריקים מחר | צילום אילוסטרציה: Canva

הילדים נשארים בבית, ההורים לא: הנחיות פיקוד העורף עד שני בחצות

תפריט נגישות