יום רביעי , ינואר 27 2021
ראשי / מדורים / צרכנות / טיפים לבחירת חברת הובלות שחייבים להכיר

טיפים לבחירת חברת הובלות שחייבים להכיר

אחד הטיפים הבולטים ביותר לחיפוש הובלות הוא חיפוש חברה שמבצעת הובלה לצד אחסון דירות. מה הקשר בין הובלה לשירותי אחסון, ואיך זה יכול לעבוד לטובתכם?

בסט לינקס – פיקסביי אורזים ומובילים
צילום:פיקסביי

בשנים האחרונות, שירותי הובלה ושירותי אחסנה חברו להם יחד, כדי לתת לצרכן את החבילה המלאה. באילו מצבים נצטרך להיעזר בהובלה ואחסנה ומה היתרונות בכך?

שירותי אחסון דירה

בין אם מדובר ברילוקיישן לארץ אחרת, ובין אם מדובר בתקופת שיפוצים, יש זמנים בחיים בהם אנחנו צריכים לאחסן את הציוד של הדירה שלנו במקום בטוח. למשל, כשמשפצים את הדירה, כשנמצאים בין חוזים של דירות, כשעוזבים את הדירה במפתיע, וחוזרים להורים. שירותי אחסון דירה מאפשרים לנו לשים את כל הציוד שלנו במחסן בטוח, ולחזור אליו כשנצטרך אותו.

הערך המוסף – לא רק אחסון

קיימות חברות רבות בשוק שעלו על השיטה, ומציעות הובלה ואחסנה משולבים. הכוונה היא שהם ידאגו להוביל את הציוד שלכם מהדירה למחסן, ובתום תקופת האחסון הם יובילו אותו לבית החדש, או לדירה המשופצת. במקום לתאם גם אם מוביל, וגם אם שירותי האחסון, היום נמצא תחת קורת גג אחת. שלא לדבר על מי שמציע את החבילה המלאה, הכוללת אריזה של הציוד.

אין מקום בדירה החדשה

בחיים, לא הכול צפוי ומתוכנן מראש, ויש הרבה "זמני ביניים". למשל, עברתם לגור עם בן או בת הזוג, או שאתם נמצאים בדירה זמנית. עלול לקרות מצב בו הציוד שלכם לא יוכל להיכנס לדירה, משום שהיא קטנה מדי ואין בה מספיק מקום. במצב כזה, אחסון דירות הוא פתרון קלאסי, שמאפשר לנו לאחסן את הציוד עד ש"השמיים יתבהרו", ונדע אם אנחנו עוברים לדירה חדשה, או אולי בכלל נפרדים מבן או בת הזוג.

מורידים לכם אבן מהלב

חשוב להבין ששיפוצים או מעבר דירה הם תהליכים מבלבלים ומלחיצים, בהם יש לדאוג להמון דברים במקביל. היתרון בחברה אחת שדואגת להכול היא שיש פחות סיכוי שדברים יתפקששו, מפני שהם דואגים לכל התהליך מא' ועד ת', וחוסכים לכם תיאומים וטלפון שבור בין שני גורמים שונים. דמיינו לעצמכם מצב בו אתם צריכים לדבר עם המוביל, ובמקביל לתאם עם צוות המחסן. ההחלטה לרכז את כל השירותים תחת קורת גג אחת שמה את הלקוח במרכז, ומאפשרת לו חוויה חלקה ונעימה.

חברה אמינה והוגנת

אם בטיפים לבחירת חברת הובלות עסקינן, אחד הטיפים החשובים בבחירת חברת הובלה ואחסנה הוא לבדוק שמדובר בחברה אמינה. ניתן לעשות זאת באמצעות ביקורות, התייעצות עם קולגות, או כתבות באינטרנט. חברה אמינה והוגנת תבטיח שהסחורה תישאר שמורה היטב, ותבטיח שלא יהיו עלויות נוספות ברגע האחרון. בחרו בחברה שנוהגת בשקיפות, אומרת לכם את הדברים כפי שהם, בצורה ברורה וללא "אותיות קטנות".

ביטוח על הסחורה

בין אם מדובר על תהליך ההובלה ובין אם מדובר על תהליך האחסנה, אחד הטיפים החשובים ביותר הוא לברר על הביטוח, מה הוא כולל, ומה אינו כולל. במקרים של הובלה, סחורה עלולה להישבר, או להיעלם, בעוד בשלב אחסון סחורה הסכנות עלולות להיות הצפה, שריפה, גניבה, או אפילו רעידת אדמה. במיוחד כשמדובר בציוד שיקר לליבנו או לכיסנו, חשוב לוודא שהביטוח מכסה אותנו, לא משנה באיזה מקרה.

גישה לאחסון

במידה ואנחנו מאחסנים את הציוד, וזקוקים לגישה אליו יש לוודא זאת מראש. חלק מהחברות מוסרות לכם את המפתח, וכך אתם חופשיים לגשת לציוד שלכם בכל זמן ובכל שעה. שימו לב שאתם מבררים את כל הפרטים הקטנים, בטרם הזמנת השירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

ביי פוסט תיקון סלולר freepik

איך לבחור מעבדה לתיקון סלולר