יום ראשון , אוקטובר 24 2021

כל מה שרציתם לדעת על הומאופתיה

לא מעט אנשים מחפשים אלטרנטיבות לתרופות רגילות עבור שיכוך כאבים שונים, ריפוי מחלות שונות ועוד. כל אותם אנשים אשר מחפשים אלטרנטיבות לתרופות רגילות שנרשמות על ידי רופאים, יכולים לבחור בתרופות הומאופתיות.

ליעד מרום הומאופתיה canva
צילום:canva

אם שמעתם לא מעט על הומאופתיה ועל תרופות הומאופתיות אך עדיין אינכם מבינים כיצד זה יכול לסייע לכם והאם באמת כדאי לכם לבחור בזה, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא.

מהי הומאופתיה?

הומאופתיה היא שיטת טיפול שהומצאה בגרמניה לפני יותר מ200 שנה. השיטה מתבססת על העקרון שחומר אשר גורם לתסמינים עבור אדם בריא אחד, יכול לשמש כתרופה הומאופתית וביכולתו לרפא את אותם התסמינים באדם חולה. כיום ניתן למצוא רפואה המתבססת על הומאופתיה בכל העולם.

התרופות ההומאופתיות מתבססות על עיקרון המנה המינימלית. כלומר, מינון מינימלי של תרופה בכדי להשיג השפעה משמעותית ללא תופעות לוואי. רקיחת תרופות הומאופתיות כרוכות במהילת החומר הפעיל עם חומרים נוספים ודילול החומר הפעיל על מנת להשאיר את התכונות המרפאות של החומר הפעיל מחד ומאידך, לסלק את התכונות הרעילות.

ההומאופתיה מסתכלת על הדם כמכלול ואיננה מפרידה בין הגוף לנפש שלו. שיטה זאת מאמינה כי כאשר אדם חולה במחלה כלשהי זה נוצר כתוצאה מחוסר איזון כלשהו בגוף ועל כן, בכדי לרפא את המחלה יש צורך לאבחן את האדם בצורה יסודית מבחינה פיזית ונפשית ולמצוא את החלק שדורש איזון על מנת להציע מענה מלא ואיכותי למחלה ולא לטפל בתסמינים בלבד.

אז איך זה עובד בעצם?

טיפול הומאופתי מתבצע בשני שלבים. השלב הראשון הוא שלב האבחון. בשלב זה המטפל שואל את המטופל שאלות שונות על אורח החיים שלו, על העולם הפנימי שלו ועוד. מדובר על תשאול מקיף מאוד. בשלב השני המטפל יתאים את התרופה לאדם בהתאם לממצאים שעלו בתשאול. התרופות ההומאופתיות הן תרופות אשר נחשבות בטוחות לשימוש, ללא ממכרות ומבוססות על רכיבים מעולם החי, הצומח וממינרלים שונים. לא פעם הטיפול ההומאופטי יכלול סדרת טיפולים אשר יכולה להמשך גם כמה חודשים.

למי תרופות הומאופתיות יכולות לעזור?

תרופות הומאופתיות יעילות מאוד עבור מגוון רחב של מצבים רפואיים כגון: אנשים אשר סובלים מזיהומים חוזרים בדרכי הנשימה, אנשים אשר סובלים מדלקות אוזניים חוזרות, אנשים אשר סובלים מדלקות חוזרות בדרכי השתן וכן לאנשים שסובלים מאסתמה, ממחלות עור, מהפרעות קשב וריכוז, באנשים אשר סובלים מסטרס, מפחדים, מבעיות שונות בדרכי העיכול, מבעיות הורמונליות ועוד. כמעט כל בעיה רפואית יכולה למצוא מענה כיום בתרופות הומאופתיות ועל כן, חשוב מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע מהתחום אשר מכירים היטב את כלל התרופות המדוברות ויכולים לאבחן את מצבו של האדם ולהתאים לו את התרופה המדויקת והמתאימה לו ביותר.

למי מתאימות תרופות הומאופתיות?

תרופות הומאופתיות וכן טיפול הומאופתי באופן כללי מתאים לכלל האוכלוסייה. בין אם מדובר בילדים, בין אם מדובר באוכלוסייה מבוגרת יותר ובין אם מדובר באוכלוסייה ותיקה. הטיפול רלוונטי מאוד לכולם ויכול לסייע למגוון רחב של בעיות רפואיות שלא פעם לא מוצאים להן מענה במסגרת הרפואה הקונבנציונלית. כיום אנשים רבים פונים להומאופתיה בכדי לקבל מענה איכותי יותר ובריא יותר לבעיות הבריאותיות שמהן הם סובלים. חשוב כאמור לבחור באיש מקצוע שיסייע לכם לבחור את התרופות המתאימות ביותר למצב הרפואי שלכם.

אם אתם מחפשים תרופות הומאופתיות איכותיות, כאן יש תרופות הומאופתיות אשר מהם תוכלו לבחור את התרופות המתאימות ביותר למצב שלכם ולהנות מכלל היתרונות שיש לתרופות מעין אלה להציע לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

עדי אדרי. צילום באדיבות מנטוס

סדרה חדשה של מסטיק מנטוס pure white