יום שלישי , נובמבר 24 2020
ראשי / מדורים / צרכנות / על גברים לא מתפשרים, בטח לא על הנעליים שלה/כם

על גברים לא מתפשרים, בטח לא על הנעליים שלה/כם

הנעלה היא סוגיה חשובה מאין כמוה לבריאות הרגל ולמצבו האורתופדי של אדם. רק מי שנפגע יודע כמה זה מהותי ונעליים נוחות מהוות אלמנט חשוב בשמירה על הבריאות, בתהליכי השיקום ובמניעה של התדרדרות לאחר שכבר נוצרה פגיעה.

ליעד מרום canva נעלי גברים (1)
צילום:canva

נעלי גברים הם כמובן לא רק פונקציה של בריאות אורטופדית, אלא הם גם פונקציה של נראות, עמידות ושימושיות בשלל המצבים שבהם אדם יכול למצוא את עצמו, בפרט כשמדובר על גבר שעובד עבודה פיזית.

בעיקר אם מדובר בסביבה מאתגרת כדאי מאד לא להתפשר על נעליים ולבחור באיכות האופטימלית מה שיבטיח לא רק שירות מיטיב ברמה הגבוהה ביותר לרגל, אלא גם אורך חיי מדף ארוכים של הנעל עצמה, כמו במקרה של נעלי טימברלנד.

מה חשוב בנעלי גברים?

בעיקר היום, כשרוב המוחלט של הקניות נעשות ברשת בגלל המצב, יש כמה דברים שחשוב לדעת, במיוחד לפני שקונים נעליים.

  1. מידות- מידות הנעל הן בדרך כלל נעות על טווח ולא מדובר במספר אבסולוטי. תמיד אפשר להחליף, אבל כדאי לדעת מראש, מה המידה המדויקת בדגם הספציפי הרצוי ולשם כך דווקא עדיף לעבור בחנות ולמדוד את הנעל.
  2. מחיר- ברשת תוכלו למצוא לא מעט הזדמנויות למחירים מופחתים, מבצעים והנחות שונות, כמובן שיש גם הנחות עונתיות ומכירות חיסול. נעליים איכותיות היא השקעה שכדאי לעשות, בפרט לאור העובדה שאלה ממשיכות לשרת אותנו שנים רבות, אבל אין פסול באיתור האפשרות האופטימלית לתשלום עבורם.
  3. נראות ועיצוב- למרות שעיצוב הוא לכאורה תחום האחריות הנשית, קווי העיצוב של הנעלה גברית הם מפותחים ומדהימים למדי, יחד עם זאת, זה לא טריוויאלי לקלוע לטעמו האישי של גבר אם קונים עבורו, בלי להכירו לעומק, אלא אם כן מדובר בעיצוב אוניברסלי. מעט מאד נעליים שיכולות לענות על הקטגוריה הספציפית הזאת אבל נעלי טימברלנד עושות את זה ומספקות עיצוב קלאסי שלא רק עונה לסוגים שונים של סביבה ותנאים, אלא גם לטעמים אישיים וסגנון לבוש.
  4. איכות ונוחות- כמובן שלא פחות חשוב מאיך הנעליים נראות, חשוב מאד שהן תהיינה נוחות ונוחות לשימוש גם לשעות ארוכות.
  5. עמידות ופרקטיות- ולסיכום, כמובן שכנאה הדבר החשוב ביותר לשביעות רצונות של הגבר הוא עמידות הנעליים ויכולת ההישרדות שלהן.

טימברלנד יודעים ליצר נעליים שמספקות את השילוב המושלם של נראות, איכות ועמידות מה שהופך אותן לנעלים המושלמות לכל אירוע ולכל סגנון של עבודה.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

ליעד מרום הדברות canva

כל סוגי ההדברות