יום שלישי , ינואר 25 2022

גבעתיים: בית ספר ברנר זכה בפרס חינוך ארצי של משרד החינוך

ברנר בפסגה - בית ספר ברנר זכה בפרס החינוך הארצי של משרד החינוך, על קידום מצוינות והישגים לימודים גבוהים ופיתוח אקלים חינוכי מיטבי. מזל שלו, מנהלת ביה"ס ברנר: "אני רוצה להודות לצוות ברנר המסור והאיכותי שלומד, יוזם ומחדש כל העת למען התלמידים. תודה להורי ברנר השותפים למעשה החינוכי ולמנהלת ביה״ס היוצאת רונית גרייף."

ילדי ברנר
צילום - דוברות העירייה

בשנה שעברה, בשל הקורונה, לא הייתה בחירה של בית הספר מצטיין ברמת הארצית ולפיכך רק עתה פרסמה הוועדה הארצית את תוצאות בחירתה לשנת הלימודים תש"ף. במחוז ת"א נבחרו שני בתי ספר מצטיינים בלבד – ביה"ס היסודי "ברנר" בגבעתיים וחטיבת "יד גיורא" בהרצליה.

בנימוקי הבחירה של משרד החינוך צוין כי "בית הספר ברנר הוא בית חם ומרחב של צמיחה, המאפשר למידה משמעותית והתנסויות בתחומים שונים תוך הקפדה על אקלים נעים ובטוח". עוד צוין כי חל שיפור בהישגים במיומנויות היסוד בקרב כל תלמידי בית הספר, בדגש על מקצועות הליבה: שפה, מתמטיקה, אנגלית ומדעים. ברנר תואר כמוסד חינוכי המאמץ עקרונות של פדגוגיה חדשנית תוך שימוש במרחב חדשנות רב תחומי, מעבדות מדעים ומחשבים, חדר חלומות, אולפן הפקות ועוד. בבחינת האקלים החינוכי, נמצא כי בברנר משקיעים בחינוך לערכים ובחיזוק תחושת המוגנות והשייכות, באמצעות שיעורי כישורי חיים, מעגלי שיח רגשי וחונכויות.

בית הספר ברנר
צילום ישראל מלובני

חיה שיטאימנהלת מחוז תל אביב במשרד החינוך, ברכה את מנהלי בתי הספר הזוכים וציינה: " מצוינות היא השאיפה המתמדת לעשות את הטוב ביותר מתוך מוטיבציה פנימית ומתוך מחויבות ואחריות למטרה. הנכם מהווים מודל להזדהות עבור תלמידיכם ועמיתכם, בעשייתכם החינוכית אתם פועלים לאתר את יכולותיהם של תלמידיכם, מחזקים ומעצימים אותם וחותרים למצות מהם את המרב."

רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: "ברכות לבית הספר ברנר – לסגל החינוכי, לתלמידים  ולהוריהם, על הזכייה בפרס החינוך הארצי של משרד החינוך.  תודה למנהלת היוצאת שלה זכויות רבות, רונית גרייף, ובהצלחה למי שהייתה סגניתה וכעת מנהלת את בית הספר, מזל שלו. בשנים האחרונות ביה"ס ברנר הטביע חותם בתחום ההוראה החדשנית, לצד טיפוח סביבה לימודית ערכית והעצמת התלמידים והתלמידות. הזכייה היא גאווה גדולה לעיר גבעתיים, שבה תחום החינוך נמצא תמיד בחשיבות עליונה. נעשה הכל כדי לשמור על הישגים מרשימים אלו ונמשיך להוביל את מערכת החינוך העירונית לשיאים חינוכיים וחברתיים."

שרון פילוסוף, ראש מנהל החינוך, הנוער והצעירים: "אנו גאים בסגל החינוכי של ברנר על ההישג הנפלא וההכרה כבית-ספר מצטיין ברמה הארצית על-ידי משרד החינוך. תודה לאירית אהרונסון, ראש מנהל החינוך היוצאת, על ליווי ותמיכה של בית הספר במשך שנים רבות. נמשיך לשאוף למצוינות ולאיכות בכל מסגרות החינוך בעיר"

 מזל שלו, מנהלת ביה"ס ברנר: "אני רוצה להודות לצוות ברנר המסור והאיכותי שלומד, יוזם ומחדש כל העת למען התלמידים. תודה להורי ברנר השותפים למעשה החינוכי ולמנהלת ביה״ס היוצאת רונית גרייף."

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
לקריאת כל התגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

קורונה בדיקות

רמת גן: מחסור גדול של בדיקות אניטגן חינם לתלמידים