יום שני , ספטמבר 20 2021

גבעתיים: מנהלת חדשה לבית הספר א.ד גורדון

יעל אהרונוביץ נבחרה ברוב קולות בועדת המכרזים לניהול בית הספר היסודי ותחליף את אירנה גביזון שיוצאת לגמלאות

יעל אהרונוביץ בטקס מחנכים מצטיינים עם ראש העיר רן קוניק ורגינה אבירם מנהלת יגאל אלון. צילום באדיבות עיריית גבעתיים
יעל אהרונוביץ בטקס מחנכים מצטיינים עם ראש העיר רן קוניק ורגינה אבירם מנהלת יגאל אלון. קרדיט צילום: ישראל מלובני

יעל אהרונוביץ תושבת רמת גן לימדה בבית הספר יגאל אלון בגבעתיים ב-13 השנים האחרונות, כשבארבע השנים האחרונות היא כיהנה כסגנית מנהלת ובמקביל היא שימשה כמחנכת ומורה לאנגלית, רכזת תקשוב וראש צוות ייחודיות בית ספרית. בחודש מאי הוענק לה אות הצטיינות בטקס עירוני לאנשי חינוך מצטיינים. כשבנימוקי הבחירה צוין כי "יעל נבחרה בשל היותה מודל לחיקוי הן למורים והן לתלמידים ועל היותה דוגמא למסירות ומקצועיות. היא מובילה תכנית של חדשנות דיגיטלית-טכנולוגית בביה"ס לצד הטמעת ערכים כמו אהבה לזולת וכבוד". ליעל תואר שני במדעי ההוראה והלמידה מאוניברסיטת בר אילן והיא בוגרת הכשרת מנהלי בתי ספר באבני ראשה.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של רמת גן ניוז

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו


אהרונוביץ תחליף בתפקידה את אירנה גביזון שיוצאת לגמלאות לאחר שניהלה את ביה"ס גורדון בשלוש השנים האחרונות. בתקופת ניהולה טיפחה גביזון את האקלים הבית ספרי, והובילה פרויקטים חברתיים והתנדבותיים שונים. בנוסף היא קידמה תכניות לימוד ייחודיות והובילה את בית הספר להישגים חינוכיים.

יעל אהרונוביץ: "אני מצפה בכיליון עיניים להתחיל בתפקידי כמנהלת ביה"ס גורדון ולהכיר את הצוות, התלמידים וההורים. בטוחני שנעבוד בשיתוף פעולה ובסולידריות במטרה להמשיך ולהצעיד את בית הספר להישגים מצוינים בכל התחומים. אני מאמינה שחינוך הוא אחד המפתחות העיקריים לבנייה וקידום של חברה אנושית טובה יותר ושאנשי החינוך הם אלו שבידיהם היכולת להוביל לשינוי ולשיפור פני החברה. ביה"ס יגאל אלון היה לי לבית וצוות ביה"ס – למשפחה  ואני נפרדת מהם ברגשות מעורבים, געגועים והתרגשות גם יחד."

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

סמ"ר ג'ונס סופיר מצטיין בסיס "בצת". צילום דובר צה"ל

סמ"ר ג'ונס סופיר מרמת גן נבחר למצטיין ראש השנה בבסיס בצ"ת