יום רביעי , ינואר 22 2020
ראשי / איש השנה בגבעתיים: רן קוניק

איש השנה בגבעתיים: רן קוניק

פרק שני בסדרת הכתבות שמסכמת את שנת תשע"ט ברמת גן ובגבעתיים. והפעם: עם 86% תמיכה בבחירות ועם שיא של אירועים ופרסים בחינוך - אף אחד לא מאיים על שלטונו של ראש עיריית גבעתיים. מישהו זוכר את משה דץ שהיה מועמד לרגע?

רן קוניק ממשיך לקדנציה נוספת

לקראת ראש השנה אנחנו מעלים סדרת כתבות לסיכום האירועים והאנשים הבולטים ברמת גן ובגבעתיים. מי היו חברי המועצה הפעילים השנה, מי אכזבו בגדול, מי היה הפעיל החברתי הבולט ברשתות החברתיות ובעולם האמיתי.

אתמול בחרנו את אירוע השנה ברמת גן: הסבבוס. היום אנחנו בפרק השני בסדרה: איש השנה בגבעתיים. כמו בסבבוס, גם כאן הבחירה הייתה קלה מאוד. רן קוניק הוא שלטון ללא עוררין של איש אחד, שהפופולריות שלו חוצה קהלים וגילים.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" Rggnews1@gmail.com


בכתבה שפרסמנו לפני הבחירות בדקנו מה הסיכויים של משה דץ לנצח את רן קוניק82.7 אחוז תמכו ברן קוניק, 17.3 אחוז תמכו במשה דץ. 

הסוף ידוע: דץ לא רץ וקוניק נבחר לראש העיר בפעם השנייה ברוב של 86% מהקולות.

מאז הבחירות ישיבות המועצה הן כדור השינה הכי טוב בעיר. אפס דרמה, אפס ויכוחים, עשייה נטו למען העיר. סיעת מרצ אמנם ניסתה לרגע לאתגר את קוניק כשקראה לו לאמץ תחבורה ציבורית בשבת אבל גם ויוי וולפסון תודה בחדרי חדרים שאין באמת איום ממשי על שלטונו של קוניק. כרמל שאמה מסתכל מרמת גן ויכול רק לקנא.

בשיחות שערכנו עם חברי מועצה בימים האחרונים ביקשנו לדעת מה סוד הקסם של קוניק וקיבלנו את אותה תשובה שוב ושוב: הוא בא לעבוד. העיר חיה ותוססת, יש המון אירועים והתושבים מאוד מרוצים כמו מסיבת התרבות שסוקרה בכתבת וידאו מיוחדת ב"רמת גן גבעתיים ניוז".

השאלה הגדולה שמרחפת באוויר היא עד מתי. האם קוניק יהיה השלמה בוחבוט של גבעתיים? (האיש שעמד בראש מעלות-תרשיחא במשך 42 שנים) או שהוא יבקש לתרגם את הפופולריות שלו כקרש קפיצה לפוליטיקה הארצית.  על כך אמר לנו אחד מחברי המועצה ש"קוניק עשה שיקול מוטעה כשהצטרף בשנה שעברה למפלגת העבודה כי זו מפלגה שעלולה להיעלם מהמפה בבחירות הקרובות". ימים יגידו איך תיראה הקריירה של האיש שבגבעתיים אוהבים לאהוב.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

הזוכים בתחרות גינה מקיימת

גבעתיים: הכירו את הזוכים בתחרות "גינה מקיימת"