יום רביעי , נובמבר 20 2019
ראשי / ספסל הרחוב הכי מפורסם בגבעתיים

ספסל הרחוב הכי מפורסם בגבעתיים

ספסל ייחודי לישיבה משותפת המותאם לאנשים עם כיסאות גלגלים הוצב בגבעתיים כחלק מהפעילות להגברת ההנגשה בעיר.

ספסל מותאם לכסאות גלגלים בגבעתיים

עיריית גבעתיים הציבה בשבוע שעבר בגן אהרון ספסל ייחודי, המיועד לישיבה שווה ומשותפת של אנשים עם ובלי צרכים מיוחדים.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@www.rgg-news.co.il


הכל החל מכך שראש עיריית גבעתיים, רן קוניק, קיבל הדמיה של ספסל דומה מחו"ל ופנה למחלקת גנים ונוף שיבדקו את הנושא.  מנהל המחלקה לקח את הנושא כפרוייקט והחליט לייצר את הספסל בעצמו גם כספסל קיימות ייחודי כשרגלי הספסל נלקחו מספסלים ישנים שאינם בשימוש, אשר פורקו מגנים  שעברו שדרוג או מרחובות העיר לוחות העץ נקנו ועברו התאמה בסדנה העירונית , חיבור האלמנטים  והצביע של רגלי הספסלים ולוחות העץ נעשו במחלקת גנים ונוף.

ספסל מותאם לכסאות גלגלים בגבעתיים

רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: "כעיר ששמה לעצמה מטרה להיות פורצת דרך בכל הנודע לסיוע והכלה של אנשים עם צרכים מיוחדים, ברגע שראיתי את הרעיון המבריק הזה, ששם את כסא הגלגלים במרכז ולא דוחק אותו לצידי הספסל, החלטתי ליישם אותו. הספסל שלנו הוא גם ספסל מכיל במשמעות שלו, אך הוא גם ספסל מקיים, שכן הוא נבנה במלאכת יד במחלקת גנים ונוף של העירייה מחומרים ממוחזרים. בכוונתנו להציב בקרוב ספסלים נוספים כאלו במרחב הציבורי ברחבי העיר."

לאור התגובות החמות והמרגשות שהגיעו במהלך החג ייבנו בעירייה עשרות ספסלים דומים, פרי יצירתה של מחלקת גנים ונוף שיוצבו בעתיד הקרוב במרחבים הציבוריים ובגינות העיר. יובהר כי הספסלים החדשים אינם מחליפים ספסלי קיימים, אלא מתווספים אליהם ומייצרים מקומות ישיבה נוספים ברחבי העיר, עם מסר משמעותי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

בית ספר בן גוריון גבעתיים

בן גוריון בגבעתיים הוסמך כבית ספר "ירוק מתמיד" על ידי המשרד להגנת הסביבה