יום חמישי , מרץ 4 2021
ראשי / הצהרונים בגבעתיים חזרו לפעול 

הצהרונים בגבעתיים חזרו לפעול 

שמחה כפולה ומכופלת: יום לאחר שהילדים חזרו למסגרות החינוך - הצהרונים חזרו לפעול. בעיריית גבעתיים מציינים כי למרות הקשיים הלוגיסטיים הצהרונים חזרו לפעול גם בגני החינוך המיוחד

ילדי הצהרון בגבעתיים. צילום: עיריית גבעתיים
ילדי הצהרון בגבעתיים. צילום: עיריית גבעתיים

ילדי הצהרונים של גני הילדים בגבעתיים כולל צהרוני גני הילדים בחינוך המיוחד חזרו לפעילות מהיום וזאת על פי כל ההנחיות של משרד הבריאות.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של רמת גן ניוז

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו


חזרו לפעילות גם הצהרונים בגני הילדים של החינוך המיוחד. בעיריית גבעתיים מודים כי משימת איוש צוות הצהרון ופתיחת הצהרון היוותה משימה לא פשוטה ומורכבת עבור אנשי מנהל החינוך, הנוער והצעירים בעירייה מכיוון שההנחיות לא מאפשרות להפעיל צהרון במתווה הקודם לקורונה.

מטבע הדברים מספר הילדים שנמצאים בצהרון נמוך יותר ממספר הילדים הנמצאים בגן ועל כן בזמן שגרה אוחדו ילדי גנים לפעילות בצהרון אחד. כעת על פי הנחיות משרד הבריאות כל גן חייב צהרון משלו ועל כן עיריית גבעתיים פתחה צהרונים נוספים כולל בכל גני הילדים של החינוך המיוחד על מנת ולתת מענה לכולם.

אי לכך, ובזכות עבודה מאומצת של מנהל החינוך כל ילדי הצהרונים בגני הילדים יוכלו לחזור ולשהות בצהרון על פי הנחיות משרד הבריאות בעוד שברשויות אחרות הנושא עדיין לא סודר.

במכתב ששלחה העירייה יצא להורים צוין כי "הצוותים של עיריית גבעתיים עושים ככל יכולתם ליצור סביבה מוגנת על פי ההנחיות של משרד הבריאות. על מנת לקיים את שגרת הפעילות בצהרון על כולם למלא אחר ההנחיות הבאות: תתבצע הקפדה מלאה על היגיינה אישית לפי תחילת הפעילות, במהלכה ובסיומה.  אנשי הצוות וילדי הצהרון יקפידו על שטיפת ידיים עם מים וסבון.  הצוות החינוכי יקפיד על עטיית מסכה בהתאם להנחיות משרד הבריאות.  שחרור הילדים בתום הצהרון ייעשה באופן מבוקר ע"י צוות הצהרון, תוך הקפדה על חבישת מסכה לכל הנמצאים במרחב הציבורי )למעט ילדי הגן( והקפדה על מניעת התקהלות.   ההורים לא יוכלו לשהות במרחב הגן".

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק ציין: "אני שמח על חזרת כל  הצהרונים בגבעתיים ובפרט על פתיחת שבע צהרונים גם בשבעת גני החינוך המיוחד שלנו בין השעות 14:00-17:00. זאת במתווה מיוחד בדמות צהרון נפרד וספציפי בגן עצמו שהכנו כאן במנהל החינוך הנותן מענה מושלם להורים ולילדים הנהדרים. תודה לכל אנשי מנהל החינוך שעמלו לילות כימים על מנת שנוכל לקיים  את המתווה הזה ולאפשר לכל הילדים פתרון נהדר. אני מאחל לכולם חזרה נעימה ובטוחה לשגרה".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

יופיעו בגבעתיים. טיפקס (צילום רונן אקרמן)

ההצגה חייבת להימשך: תיאטרון גבעתיים נפתח מחדש