יום שלישי , ספטמבר 22 2020
ראשי / דירת הימורים ברמת גן: הורשעה דילרית שנתפסה בפשיטה משטרתית

דירת הימורים ברמת גן: הורשעה דילרית שנתפסה בפשיטה משטרתית

הנאשמת אישרה בחקירתה כי עבדה כדילרית במקום. סניגורה התלונן על אכיפה בררנית היות והמשטרה לא הגיעה לבעלי הדירה, הנהנים העיקריים מהכסף

מכונות מזל בדירה ברמת גן, צילום אילוסטרציה
מכונות מזל בדירה ברמת גן, צילום אילוסטרציה

בית משפט השלום בתל אביב הרשיע בשבוע שעבר את תושבת רמת גן בשנות ה- 40 לחייה שנתפסה בפשיטה משטרתית כשהיא מפעילה דירת הימורים של מכונות מזל ברמת גן.

יעניין אותך גם


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@rgg-news.co.il


מסע הגניבות בקניונים: כך פעלה תושבת רמת גן המורשעת

עם שחקניות חיזוק חדשות: בארזים מכוונים גם השנה לפסגה

המשטרה לדברי הסניגור לא הגיעה לבעלי דירת ההימורים, צילום אילוסטרציה
המשטרה לדברי הסניגור לא הגיעה לבעלי דירת ההימורים, צילום אילוסטרציה

הדילרית: 350 שקל למשמרת של 8 שעות

בכתב האישום שהוגש נגד הנאשמת נכתב כי ביום 9 בספטמבר 2014 עבדה כ"דילרית" בדירה ברמת גן ששימשה למשחקי מזל אסורים לפי החוק. לפי כתב האישום בדירה היו שמונה מחשבים שבהם שוחקו משחקי המזל. כל שחקן שילם לפי הטענה כסף לנאשמת שהמירה אותו בנקודות משחק. במשחק עצמו הקיש השחקן על כפתור ואם הופיע על המסך רצף מסוים של תמונות הוא זכה בכסף. כלשון כתב האישום: "תוצאות המשחק תלויות בגורל יותר מאשר בהבנה או ביכולת". בפועל כמובן, התוצאות אינן תלויות כלל בכישורים כלשהם של המהמרים.

הנאשמת אישרה בחקירתה במשטרה כי עבדה ב"דירת ההימורים" כ"דילרית" תמורת 350 שקל למשמרת של 8 שעות, שאותם משכה במזומן מהקופה בכל יום עבודה.

במהלך המשפט הסכימה הנאשמת להגשת כל ראיות התביעה וכלל לא חלקה על עובדות כתב האישום. עורך הדין אופיר כתבי, המייצג את הנאשמת טען כי יש לבטל את כתב האישום מכוחה של הגנה מן הצדק כיוון שהמשטרה לא חקרה וביררה מי הם בעלי המקום שהם הנהנים הכספיים העיקריים מפעולתו והסתפקה בהעמדתה לדין אף על פי שהיא נמצאת בתחתית השרשרת העבריינית.

נעצרה בפשיטה משטרתית על דירת ההימורים, צילום אילוסטרציה
נעצרה בפשיטה משטרתית על דירת ההימורים, צילום אילוסטרציה

שופט השלום בתל אביב, איתי הרמלין, החליט להרשיע את הנאשמת בעבירה של איסור הגרלות והימורים. "במקרה שלפני פשטה המשטרה על "דירת ההימורים", חקרה את הנאשמת שעבדה במקום ואת אחד השחקנים, וזימנה לחקירה את מי שלפי המידע המודיעיני היה בעל העסק של מכונות המזל. אכן ניתן היה לערוך פעולות חקירה נוספות כהצעת הסניגור, אך ספק בעיני אם היעדרן של פעולות אלה הוא בגדר פגם בחקירה בדרגה כזו שבו עוסק השלב הראשון. אני דוחה את הטענה המקדמית של ההגנה לקיומה של הגנה מן הצדק בשל אכיפה בררנית. והואיל והנאשמת לא חלקה על עובדות כתב האישום אני מרשיע אותה בכך שבמקום ובמועד האמורים בכתב האישום עברה עבירה שעניינה איסור הגרלות והימורים", כתב השופט בהכרעת הדין.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

צילום ד

ההחלטה התקבלה: אוניברסיטת בר אילן שייכת לגבעת שמואל