יום שישי , ינואר 24 2020
ראשי / הדור הבא: תלמידי רמת- גן בתחרות הסייבר

הדור הבא: תלמידי רמת- גן בתחרות הסייבר

תלמידים מנבחרת התקשוב של בית הספר "בן גוריון" זכו במקום הראשון בתחרות התכנות לכיתות ה'-ו', וקבוצת ילדים מביה"ס "נטעים" זכתה במקום השלישי בקטגוריית מתמטיקה לכיתות ג' ראש העיר, ישראל זינגר: ההשקעה בלימודי סייבר מניבה פירות

תלמידי רמת גן בתחרות הסייבר
תלמידי רמת גן בתחרות הסייבר

הישג מכובד ביותר לחינוך הטכנולוגי של העיר רמת-גן באליפות הסייבר הלאומית לבתי ספר-יסודיים, חטיבות ועל-יסודיים, שנערכה בשבוע שעבר בחולון, זכו תלמידים מביה"ס "בן גוריון" במקום הראשון בתחרות התכנות לכיתות ה'-ו', וקבוצה של ילדים מבית הספר "נטעים" זכתה במקום השלישי והמכובד בקטגוריית מתמטיקה לכיתות ג'.

את נבחרת התקשוב של בית הספר "בן גוריון" ייצגו יואב שמאי, גבריאל שנדלוב, תמר מחלוף ואלין סייג, בהובלתו של רכז המקצוע אהוד מלכה. "בשלוש השנים האחרונות משקיע בית הספר בתחום הטכנולוגי ומקדם את תלמידיו בנושא הסייבר, התכנות, הקוד והרובוטיקה", מסרה בהתרגשות מנהלת בית הספר, ד"ר איריס מנדלביץ, "אנו שואפים ונמשיך לשאוף תמיד למצוינות!"


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" Rggnews1@gmail.com


בתחרות השתתפו 100 בתי ספר מכל רחבי הארץ, כאשר רמת-גן התבלטה מתחילתה, בזכות נוכחות נכבדת של לא פחות מ-24 בתי ספר יסודיים (א'-ח'). בנוסף השתתפו בתחרות תלמידים משלושה בתי ספר על-יסודיים: "אורט אבין", "אהל שם" ו"בליך".

ראש עיריית רמת-גן, ישראל זינגר, בירך את התלמידים הזוכים ואמר: "אנו גאים בהישגים המרשימים של בתי הספר שלנו, שהביאו לעיר המון כבוד. תלמידי רמת-גן מהווים השראה למודל "עיר חכמה בחינוך" ומוכיחים כי הם חוד החנית בעולם הטכנולוגיה והסייבר של מדינת ישראל! העירייה בראשותי תמשיך להשקיע ולפתח את תחום הסייבר במערכת החינוך על כל רצף הגילאים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

חברי האופוזיציה ליד כופר הישוב

פייק ניוז? האם חבר אופוזיציה בדרך לתפקיד סגן בשכר?