שבת , ינואר 16 2021
ראשי / החלטה שהיא בכייה לדורות

החלטה שהיא בכייה לדורות

יעקב אפרתי, דובר המטה למען השבת, בטור מיוחד אחרי ההחלטה הערב במועצת העיר ברמת גן: "מרגיש כאב, אבל מאמין בבורא עולם. ככה הוא כנראה רוצה. אולי להראות לנו את מקומנו בעולם"

יעקב אפרתי
יעקב אפרתי

שהיתי הערב בישיבת המועצה הטעונה שהייתה בבניין מועצת העיר ברמת גן.
כתושב העיר אני מצר על ההחלטה


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@rgg-news.co.il


לדעתי מדובר על רמיסה ברגל גסה את אחד הדברים המייחדים אותנו כעם.
לדעתי תהיה על העניין הזה בכייה לדורות. הנושא היה בערים אחרות ונכשל.
יש ערים מעורבות כמו נצרת וחיפה שם יש צורך.

ברמת גן העניין להדיר את הציבור המסורתי והדתי אחרי שסייע לראש העיר כרמל שאמה הכהן להיבחר.11 אחוז הפרש שניצח בבחירות באה מהציבור הדתי. זה שימוש ציני בקולות שקיבל.

אני מצר על ההחלטה ומקווה שהשפיות וההיגיון תחזור לקרבנו. נראה שמועצת העיר עשתה חרקירי בשידור חי. אני בטוח שיהיה המשך לעניין. אנחנו אנשי שלום ומקווים שייפתר בדרכי שלום.
שוב, העיר רמת גן עם רוב חילוני אבל מה נוריש לילדינו? השבת הייתה מעל הכל? מה אין לנו גבולות מימון ציבורי? מה אתם השתגעתם? אין להחלטה שום תוקף חוקי ושום תוקף מוסרי לדעתי העניין ייפול בקרוב בשל מעורבות חיצונית. כל העניין פה הוא הצגה אחת גדולה. זה לא יקרה ולא יהיה.

הציבור לא ישתמש בזה אלא אם כן מישהו ישכיר שחקנים ויביא אותם להשתמש באוטובוסים. מעניין לעקוב אחרי יישום ההצעה.
בגדול אני מרגיש כאב, אבל מאמין בבורא עולם. ככה הוא כנראה רוצה.
אולי להראות לנו את מקומנו בעולם.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

2 comments

  1. יעקב הדובר ציין דברים נכונים וקשים. אסור לנו כציבור להתעלם מהשבת ומן הנורמות והערכים של העם היהודי. לכל דבר יש השלכות. אני כולי תקווה שאף על פי כן ולמרות הכל זה לא ימומש. בעזרת השם יתברך לשבת יש הרבה מאד כוח להגן על עצמה גם אם ישנם כאלו "גיבורים" שחושבים שיכולים ללכת כנגד חוקות הקדוש ברוך הוא.

  2. מה שאתה כואב אני וכולם כואבים על אבדן הצביון ועל איבוד המוסר והאהבת חינם ובעיקר השבת קודש, אמן שנזכה כולנו לחזור בתשובה שלמה, אני מיקירי בכירי הרבנים והמקובלים בארץ ובסביבה, לכולנו יש ילדים וילדות שרובם תינוקות שנשבו , לעניות דעתי הנערים והנערות נוסעים למוקדי הבילוי מחוץ לעיר שאותה שומרים פרנסיה ברובה המוחלטת כשומרת שבת ומשכך הצעירים/ות שלנו נאלצים לנדוד מחוץ לעיר ואין לנו טענות על כך, טענתנו שילדי/ות העיר יוצאים לבלות מתקיים ניכור ועלבון לכאלה שאין ידם משגת נסיעה מאורגנת ספיישל, ומה גם קיימת בעיה חריפה ומסוכנת והינה כשהילדים של העיר נהיים שיכורים ו/או נגנבים להם פלפונים/ או כסף ואין להם דרך לשוב ולבנות זה יכול לעלות ביוקר ולבנים הסתבכויות גם, על כן המטרה להסעת המונים הינה בראש ובראשונה להגן על בני ובנות הנוער והצעירים היוצאים מחוץ לעיר ובידיעה שיש להם תחבורה הלוך ושוב הבטחון האישי יעלה ולהורים תהיה בקרה כלשהי כי מן הסתם זה ישתכלל בהמשך ויתפתח רמת גן כברוב הערים בארץ שלצערנו ברובה אינה מקיימת מצוות וזאת מהחינוך והתרבות צריכה ששולטת ועל ראש העיר היה לאפשר להורים בטחון ולילדי/ות העיר הבטחה, תחשוב כאנוש וכאחראי על בטחון הציבור מה אתה חושב שנכון הבכייה לדורות תתרחש אם לא נגן ונשרת אובדן חיי אדם הינו בראש המיזם וכמו כן זכות שווה לכל תושב לא נחמד לנער שאינו נוסע לים עם חבריו כי אין הפרוטה מצוייה בכיסו אתה לא צריך מסיבה זו לכעוס על ראש העיר הזה ההפך כי זה מה שיצא ממעשה זה מעז יצא מתוק ואתה מר אפרתי גם מתוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

אירוע הצפה בר"ג צילום יששכר ויס תיעוד מבצעי מד"א

הגשם שוב פה: מדריך מד"א לחורף בטוח בימי הסגר