יום ראשון , אפריל 14 2024

אבי סלומה מצטרף לעו”ד שלומי הראל כמספר 3 ברשימה למועצת העיר

אבי סלומה:"פעלתי במשך שנים בעמותות וארגונים. הגיע הזמן לשנות מתוך מועצת העיר. יש הרבה מה לעשות ברמת גן בתחומים רבים, החל מהנגישות העירונית של בתי עסק ומוסדות, חינוך,קהילה ועוד"

עיצוב ללא שם – 2023-08-14T130906.726
צילום: גיא לוי

אבי סלומה הודיע השבוע כי הוא מצטרף לעו”ד שלומי הראל כמספר 3 ברשימה למועצת העיר רמת גן.

אבי סלומה פעיל רמת-גני מוכר ובולט. אבי בן 75 נשוי לשושנה, אב לשני בוגרים וסב לאחת. נפגע בלידתו בשיתוק מוחין והתחנך בחינוך הרגיל. אבי מתגורר ברמת גן 32 שנים ומאז פעיל חברתי למען האנשים עם האתגרים.

בשנת 2007 יזם הקמת עמותה אנשי”ם-ארגון נכי שיתוק מוחין. בשנת 2014 זכה באות המתנדב משרת הבריאות יעל גרמן על פעילותו בתחום מערכת הבריאות. אבי פעיל בקהילה נגישה זו למעלה מעשרים שנה.

אבי סלומה:“פעלתי במשך שנים בעמותות וארגונים. הגיע הזמן לשנות מתוך מועצת העיר. יש הרבה מה לעשות ברמת גן בתחומים רבים, החל מהנגישות העירונית של בתי עסק ומוסדות, חינוך,קהילה ועוד.

שלומי הראל: אני שמח על הצטרפותו של אבי סלומה, אבי שחקן נשמה שמביא עימו נסיון עשיר בתחום הקהילה והחברה. האתגר האמיתי שלנו יהיה אחרי הבחירות להצליח להביא בשורה אמיתית לקהילת המאותגרים והנחושים. אנו נמצאים לקראת הישורת האחרונה של הבחירות ואני נרגש לראות את המצטרפים הרבים אלינו ואת שחקני החיזוק למועצת העיר, שמעידים על הצורך בריענון השורות. זהו דם חדש שצמח מן השטח למען השטח”.

עוד שלומי הראל מועצת רמת גן רוחבי

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות
לקריאת כל התגובות

תגובה אחת

  1. אבי סלומה הוא תותח אמיתי וברזומה שלו הרבה השגים לטובת זכויות הנכים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

גני הילדים. נשארים ריקים מחר | צילום אילוסטרציה: Canva

הילדים נשארים בבית, ההורים לא: הנחיות פיקוד העורף עד שני בחצות

תפריט נגישות