יום שני , ספטמבר 23 2019
ראשי / הגימלאים הודיעו: ״זינגר לראשות העיר רמת-גן!״

הגימלאים הודיעו: ״זינגר לראשות העיר רמת-גן!״

רשימת הגימלאים הותיקה בראשותו של איצה שחם נפגשה הבוקר עם מאה פעילים להביע תמיכה בישראל זינגר לראשות העיר רמת-גן.

זינגר והגימלאים. תוכן מקודם
זינגר והגימלאים. תוכן מקודם

איצ׳ה שחם: ״ראש העיר זינגר הוא המועמד של רשימת הגימלאים ׳כה׳ לראשות העיר רמת-גן. שיתוף הפעולה בקדנציה הנוכחית, ההקשבה והרצון לעשות טוב לותיקי העיר לא השאירו לנו ספק כי ראש העיר ישראל זינגר הוא ראש העיר הנכון לגימלאים ברמת-גן, אני קורא לפעילי הרשימה צאו להצביע ׳כה׳ לרשימת הגימלאים וישראל זינגר לראשות העיר. בכוחות משותפים ננצח״.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות רמת גן – להצטרפות
כל כותרות השבוע ישירות למייל – הירשמו כאן

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים  – רמת גן  ניוז
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה  – רמת גן ניוז – כל מה שקורה בעיר


ראש העיר ישראל זינגר: ״ותיקי העיר, מייסדי העיר האנשים היקרים הללו בזכותם עירנו מהמובילות בישראל. בחמש שנים האחרונות הייתם בראש סדר העדיפות של העירייה, יחד עם ידידי איצה שחם עשינו רבות למען גימלאי העיר, במרכזים החדשים שהוקמו, בפעילויות תרבות ופנאי ועוד. יש לנו עוד הרבה לעשות למענכם יחד אתכם. תודה על תמיכתכם, חממתם את ליבי ואני מוקיר על כך תודה והערכה.״

2 comments

  1. איצה שחם דבר רק בשם עצמך! אינך מייצג את הגימלאים בעיר. לא עשית דבר משמעותי למעננו בכל הקדנציה . אנו מאוכזבים ממך, ורצוי שתתן למועמד מתאים, נמרץ ובעל יכולת לשנות את המנדט. נראה שעל פי תפיסת עולמך גימלאי הוא אדם המבלה במועדוני קשישים במשחקי דומינו וקלפים. מציעה לך להתענין בנושא בערים השכנות. שם תוכל לראות איזה פעילות תרבותית ענפה נעשית, ובמחירים מסובסדים למגזר זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

חיסוני חצבת

הבהלה של השנה ברמת גן: החצבת