יום שבת , אוקטובר 19 2019
ראשי / התפתחות דרמטית לקראת הסיבוב השני ברמת גן

התפתחות דרמטית לקראת הסיבוב השני ברמת גן

ליעד אילני שקיבל 22% מהקולות ועם הסיעה הכי הרבה קולות במועצת העיר רמת גן הכריז היום על תמיכתו במועמד המוביל כרמל שאמה הכהן שזכה בסיבוב הראשון אך לא קיבל 40%  מהקולות.

כרמל שאמה הכהן וליעד אילני

ליעד אילני:"72%  מהציבור הרמת גני שיצא להצביע בבחירות בשבוע שעבר ביקשו להחליף את ראש העירייה וראוי שאני אכבד רצון זה. החלטתי לתמוך במועמדות של כרמל שאמה. אני מאמין שכרמל יוכל להוביל את העיר למקום טוב יותר. אז נכון, שזה דוחה את השאיפות האישיות שלי להיות ראש עירייה בשנים הקרובות, אך מה שחשוב הוא לשנות את המדיניות העירונית בחינוך, בתכנון, בניקיון וכו'."  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com


 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות רמת גן להצטרפות
כל כותרות השבוע ישירות למייל –
הירשמו כאן

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים  – רמת גן  ניוז
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה  – רמת גן ניוז – כל מה שקורה בעיר


כרמל שאמה הכהן: "ליעד החליט לתמוך בי במרוץ לראשות העיר ואני שמח שהוא נעתר לבקשתי לקחת חלק משמעותי ודומיננטי מאוד בהנהגת העיר הבאה, מיד לאחר שאנצח את זינגר. ליעד הוא אחד מאנשי הציבור המובילים ביותר. בבחירות האחרונות זכה ליעד לתמיכה אדירה מצד קהל בוחרים שחפץ בשינוי שרמת גן כל כך זקוקה לו אני בטוח ששיתוף הפעולה בנינו ייצר ערך מוסף שגם יוביל לניצחון ב-13.11 על זינגר וגם יביא אנרגיה משותפת אדירה לעיר ולעירייה ותאפשר לנו להחזיר ביחד את רמת גן לעמדת ההובלה בו היא היתה בעבר וצריכה לחזור להיות"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

IMG_20191018_084725

מיני ישראל מתגייסים למאבק באלימות