יום שלישי , מרץ 31 2020
ראשי / עו"ד זוהר ישרים: "יש כסף לסבבוס ואין כסף להסעות לתלמידים"?

עו"ד זוהר ישרים: "יש כסף לסבבוס ואין כסף להסעות לתלמידים"?

חבר האופוזיציה פנה לראש העירייה בבקשה להרחיב את מערך ההסעות, כך שיכלול גם את שכבת כיתות ה'. "הנהלת העיר אמרה בצורה ברורה כן לבחור הצעיר שמבקש לבלות ולא לתלמידה בת ה-10 שמבקשת להגיע לבית הספר בצורה בטוחה ומוגנת"

עורך דין זוהר ישרים
עורך דין זוהר ישרים

לכלול את תלמידי כיתות ה' בהסדר ההסעות – כך מבקש חבר האופוזיציה עו"ד זוהר ישרים.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של רמת גן ניוז

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" Rggnews1@gmail.com


בהצעה לסדר שהעלה בישיבת המועצה האחרונה אומר ישרים בין היתר כי "הנהלת העיר אמרה בצורה ברורה כן לבחור הצעיר שמבקש לבלות, כן לקווי הבילוי למוקדי הבילוי בעיר תל אביב ולא לתלמידה בת ה-10 שמבקשת להגיע לבית הספר בצורה בטוחה ומוגנת".

ישרים מחמיא לעירייה שמספקת הסעות לתלמידים עד כיתה ד', אך באותה נשימה מבקש כי גם תלמידי הכיתות הגבוהות ה'-ח' ייהנו מהשירות הזה. "תלמידי בליך, אוהל שם, נועם, הרא"ה, מורשת משה, שאינם עומדים בקריטריונים של חוזר מנכ"ל, נאלצים להגיע לבית הספר בכוחות עצמם עם קווי דן או שנעזרים בהורים לשם כך", אומר עו"ד ישרים.

מובילי הסבבוס
מובילי הסבבוס

לטענתו, תלמידים המשתמשים בתחבורה ציבורית חשופים יותר למטרדים סביבתיים הפוגעים בביטחון האישי שלהם ומאחרים יותר. כמו כן, נגרמת לדעתו פגיעה באיכות הסביבה. "בעידן שבו מעודדים שימוש בתחבורה ציבורית נאלצים ההורים להשתמש ברכב הפרטי כדי להביא את הילדים לבית הספר", הוא אומר. "חלק מהשיקול של ההורה האם להגיע למקום עבודתו עם רכב או בתחבורה ציבורית הוא העובדה שעליו להסיע את ילדו. תארו לכם, מאות רכבים על הכביש בשיירה ארוכה בדרך לבית הספר".

לסיום עוקץ חבר האופוזיציה את הסבבוס – איתו יש לו חשבון ארוך. "אני זוכר את אותו בחור צעיר בן ה-18, שמבקש להגיע לבר בסוף השבוע לשבת על כוס בירה קרה וטובה. איך להקל על הבחור הצעיר אם תרצו על הבליין הצעיר, על שיקולי הביטחון והבטיחות לאותו בחור עם הנסיעה חינם והמוסדרת בחסות העירייה. לצד זה, אני גם זוכר את הגרעון הקיים בקופת העירייה, אבל בכל זאת החלטתם אתם הנהלת העיר לאפשר את קווי הבילוי על אף המצב הכלכלי בו מצויה העירייה".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל dnewsltd@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

מבצע חיסונים בגבעתיים. צילום: עיריית גבעתיים

ילדי גבעתיים מתחסנים