יום ראשון , אוקטובר 24 2021

קרב גרסאות – יקום או לא מרכז המצוינות ברמת השקמה

בזמן שיש עתירה מנהלית בבית המשפט, הכריז ראש העיר על תחילת עבודות ההקמה של מרכז המצוינות. שאמה - "זה ניצחון גדול למערכת החינוך בעיר על העסקנים מהאופוזיציה". עו"ד אביהוא בן משה, יו"ר ועדת הביקורת תוקף -"זהו עוד שלב בדריסת החוק שמרקיעה שחקים בתקופת כהונתו של שאמה כרמל".

מרכז מצויינות רמת גן
צילום - דף הפייסבוק אביהו בן משה

הקמת מרכז מצוינות לתלמידים מחוננים ברמת גן נמצא במחלוקת משפטית בין עשרות תושבים אשר הגישו עתירה לבית המשפט לא להקימו בלב שכונת רמת השקמה.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של רמת גן ניוז

רוצים להדליף? שלחו וואטסאפ

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו


אתמול, כבר הכריז ראש העיר, בדף הפייסבוק שלו  – "רק אתמול ניצחנו וכבר היום מרכז המצויינות מתחיל להבנות. זה ניצחון גדול למערכת החינוך בעיר על העסקנים מהאופוזיציה ועדת הערר הכריעה באופן ברור שההחלטה שלנו לבניית מרכז המצויינות חוקית לגמרי".

מנגד, עו"ד אביהוא בן משה, חבר מועצת העיר ויושב ראש ועדת הביקורת של עיריית רמת גן פרסם בדף הפייסבוק שלו דברי ביקורת קשים כנגד התנהלות ראש העיר – "כרמל שאמה הביריון, לא סופר את בית המשפט"

קרב הגרסאות לפניכם, מוזמנים לשפוט:

אביהוא בן משה פרסם בדף הפייסבוק שלו , ביקורת קשה ונוקבת על התנהלות ראש העיר –
"כרמל שאמה **מצפצף** על בית המשפט! על אף שהוגשה עתירה מינהלית לבית המשפט למניעת הקמת מבנה ציבור בלב שכונת מגורים ואף נקבע תאריך לדיון בעניין, כרמל שאמה הביריון, לא סופר את בית המשפט וקובע עובדות בשטח תוך שהוא כורת את העצים המפריעים להקמת המבנה. זהו עוד שלב בדריסת החוק שמרקיעה שחקים בתקופת כהונתו של שאמה כרמל. שאמה, תתבייש!"

ראש העיר שאמה פרסם בדף הפייסבוק שלו על המיזם החדש ולא חסך בביקורות נוקבת כנגד מי שהתנגד לתוכנית – 

"רק אתמול ניצחנו וכבר היום מרכז המצויינות מתחיל להבנות. זה ניצחון גדול למערכת החינוך בעיר על העסקנים מהאופוזיציה ועדת הערר הכריעה באופן ברור שההחלטה שלנו לבניית מרכז המצויינות חוקית לגמרי.
עשרות שנים נדדו ילדי העיר לערים אחרות ללימודי מצויינות כי לא היו חזון, יוזמה וכסף לבנות בעיר החינוך מרכז מצויינות. רק אלו שהתרשלו ואלוהים יודעים להסביר לאן נעלמו אז כל משאבי וכספי העיר. אותם אלו שהובילו את העיר שנות דור בחוצפתם וכחלק מתסכולם מהצלחת העיר נלחמו בכל הערכאות בכדי למנוע את הקמת המרכז.
שנתיים יקרות בוזבזו על התנגדויות סרק והליכים בבית המשפט המחוזי ובועדת ערר לרבות הפגנות עם קריאות נאצה כנגד התורם יעקב רוזן ניצול שואה מבוני העיר, שתרם 10 מיליון ש"ח להקמת המרכז שכל כך חסר לילדי העיר המצטיינים שנאלצים שנים לנדוד לגבעתיים.
עשרות אלפי שעות חינוך ולימוד איכותיות נקברו סתם בגלל פוליטיקה שלילית ואישית והגיע הזמן שהמחוקק יעשה סוף לקלות הבלתי נסבלת בה ללא שום מחיר ניתן לעכב במשך שנים פרוייקטים ציבוריים חשובים. המבנה יבנה בעלות של מעל 30 מיליון ש"ח על קרקע, שהיו עליה בעבר מבני ציבור ומיועדת מזה עשרות שנים לבניית מבני ציבור, שכאמור התנגדויות על רקע פוליטי ורדיפה אישית בזבזו שנתיים יקרות והרבה מאוד כסף ציבורי על עורכי דין תוך ניצול הבירוקרטיה הישראלית.
המבנה המרהיב עם הגג הירוק ישמש כמרכז מצויינות לתלמידים היותר מוכשרים בעיר ואחה"צ למרכז טיפול בלקויות למידה וכן יכיל סוף סוף בית מכובד למרכז השחמט העירוני. הנחתי את מהנדסת העיר לאפשר שעות עבודה ארוכות יותר בכדי לקצר את זמן הבניה ככל האפשר.
רמת גן מובילה בחינוך ומרכז המצויינות הוא עוד יסוד בהבטחת המובילות של מערכת החינוך של ר"ג בעתיד.

מעירית רמת גן – לא נמסרה תגובה לדברי בן משה

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

שלט חינוך רמת גן

משטרת ישראל מגיבה לסערת יקירת העיר רמת גן