יום ראשון , יוני 26 2022

'שאמה טורס איטליה' – משלחת סודית של העירייה תטוס לבחור שיש איטלקי

בלי דיווח לציבור, על הגב של משלמי המיסים הרמת גנים, תטוס לסוף שבוע באיטליה משלחת ראש העיר - המשימה החשובה, בחירת שיש איטלקי לשיפוץ כיכר רמב"ם. המשלחת הכוללת את השגריר לשעבר שאמה, השוטר מספר 1 לשעבר, ומנכל העירייה מוטי כהן, עינב בר כהן, רלשית ראש העיר, וליה פרנקל מנהלת התאגידים. את החשבון אגב משלמים תושבי רמת גן, עשרות אלפי שקלים.

עיצוב-ללא-שם-3-e1643702033880
צילום להמחשה - קנבה

תושבי רמת גן הנאנקים תחת יוקר המחייה, משלמים לעיריית רמת גן את אחת הארנונות הגבוהות בארץ. בוודאי יישמחו לגלות שכספי המיסים שלהם, טסים בסוף השבוע הקרוב לאיטליה. משלחת של ארבעה מבכירי העירייה טסים לסוף שבוע באיטליה וישהו במלונות יוקרה ואף יאכלו על חשבון משלמי המסים הרמת גנים. הסיבה ליציאה הבהולה של משלחת הנהלת העיר לסוף שבוע באיטליה, בחירת ריצוף אבן לשיפוץ כיכר רמב"ם ברמת גן. חברי המשלחת הכוללים את ראש העיר, מנכל העירייה, רלשית ראש העיר וסמנכלית בית עמנואל, באה אחרי טיסה וביקור של אדרכלית הפרויקט שבדקה את האבן, אך למרות זאת ראש העיר ביקש אישית לראות במו עיניו.
בעקבות חשיפת המשלחת לציבור באתר רמת גן ניוז פרסם ראש העיר בדף הפייסבוק שלו – " בדרך למחצבה בצפון איטליה לאישור הריצוף החדש בכיכר אורדע כשבתיקי ק"ג של פירות עצי הפיקוס מביאליק בכדי לבחון בין היתר את תגובת הריצוף החדש לפירות העצים שבכיכר.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ העירונית

רוצים להדליף? שלחו וואטסאפ

הצטרפו לדף הפייסבוק שלנו


רחוק מעיני הציבור ועל חשבון כספי משלמי המיסים, תטוס המשלחת לסוף שבוע באיטליה ותבקר במחצבת האבן בנגולו, למרות שעל פי בדיקת גוגל פשוטה, המחצבה סגורה בימי שבת וראשון. את עלות הטיסה והשהייה של ראש העיר ומנכל העירייה משלמת החברה הכלכלית. את עלות שתי העוזרות, משלמת עיריית רמת גן. לפי בקשה לגזברית העירייה עלות הטיסה והאירוח במלון ועלות המסעדות למשלם המיסים הרמת גני – 20 אלף שח. אתמול בערב אישרו חברי הקואליצה את העלות לשתי העוזרות.

בכירים בעיריית רמת גן ובקואליצה של ראש העיר, כועסים מאוד על המשלחת ובמיוחד על הרכבה. חברי הקואליציה כועסים על הצטרפות שתי העוזרות והעלות הגבוהה, וכולם מביעים פליאה מי גורמי המקצוע במשלחת היכולים לאשר את איכות אבני השיש שימצאו באיטליה. עוד טוענים בכירי העירייה מדוע המשלחת לא כוללת את מהנדסת או אדריכל העיר או גורם מהחברה הכלכלית?
הגר יעקב, משנה לראש העיר רמת גן, מחזיקת תיק קשרי קהילה ומספר 3 ברשימה של ראש העיר כתבה בפייסבוק – "את דעתי אמרתי לראש העיר השבוע העוזרת שלו חזרה מחופשת לידה וזה מאוד הכרחי לקחת אותה, יש לה הבנה עמוקה בלבחור מרצפות".

כזכור
'מהמקפצה' – 11 חברים במשלחת ראש העיר רמת גן טסים לסוף שבוע בדובאי

WhatsApp Image 2022-06-17 at 13.21.45

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

לכתבה זו התפרסמו 11 תגובות
לקריאת כל התגובות

11 comments

  1. ראש העיר מתנהג כראש הממשלה. עושה בכספים שלנו לנופשים שלו. חוצפה !!!!הוא בונה את בית ראש הממשלה. תעלה עוד את המיסים למינון הנופש שלך. תמשיך כך אנו נוריד אותך ואת החברים שלך למה את ה לא מצרף אנשים מיקצועיים אני אענה כי אתה הולך לחופשת בקיעת על חשבוננו

  2. תושבי רמת גן ידועים בתור הפרייארים חחחח כיף לעבוד בעיריה עם תושבים כאלה !!!

  3. התנהלות ראשי העיר אינה חריגה ומשקפת את התייחסות האזרח הישראלי המצוי, לו רק תינתן לו הזדמנות, בייחס לכספם/רכושם של אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

WhatsApp Image 2022-02-10 at 17.17.47

תשעת הגדולים: המבצעים המשתלמים של "אורגנ' פרידיי" בויקטורי