יום חמישי , דצמבר 3 2020
ראשי / חבר מועצת רמת גן עו"ד זוהר ישרים: מדוע הפארק במרום נווה לא נפתח?

חבר מועצת רמת גן עו"ד זוהר ישרים: מדוע הפארק במרום נווה לא נפתח?

הממשלה מאפשרת לפתוח פארקים אך הפארק הציבורי במרום נווה נפתח רק לאוכלוסייה בסיכון. עו"ד ישרים מציין כי "הפארק אינו שייך לשכונת מרום נווה אלא מדובר בפארק עירוני המשרת את כל תושבי העיר"

פארק מרום נווה

עו"ד זוהר ישרים אינו מבין מדוע הפארק בשכונת נוה מרום ברמת גן אינו נפתח לרווחת הציבור הרחב. "עקב החלטת הממשלה לפתיחת הפארקים נפתח הפארק הלאומי לציבור הרחב. לעומת זאת פארק דוד, השוכן בשכונת מרום נווה הממוקמת בצמידות לעיר בני ברק, טרם נפתח. האם יש קשר בין המשך סגירתו של פארק דוד או אי פתיחתו, לעצם קרבתו לעיר השכנה בני ברק והחשש מפניה? על כך טרם קיבלתי תשובה.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של רמת גן ניוז

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@rgg-news.co.il


לדבריו, "מה שבטוח הוא שהנימוק לאי פתיחת הפארק אינו נעוץ בגובה הדשא ובכך שלא היה מי שיכסח את הדשא. אין סיבה לכך שהפארק לא יהיה פתוח לרווחת הציבור הרמת גני כולו. מדובר בפארק עירוני ולא בפארק שכונתי. אין הבדל ולא צריך להיות הבדל בעניין זה בין פארק ואדי כופר הפתוח לפארק מלמדוביץ. בנוסף, ברגע שסוגרים פארק מסויים לפעילות נוצר עומס יתר והתקהלות בפארקים האחרים, לטעמי זו לא התנהלות נכונה".

ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה מנמק את החלטת העירייה שלא לפתוח את פארק מלמדוביץ (מרום נווה) לציבור הרחב אלא רק לציבור מצומצם: "כדי לאפשר לקבוצת הסיכון, הוסדרה מראש הסכמה עם דיירי הבניינים הגובלים בפארק לא להשתמש בכניסות הפרטיות שלהם לפארק בשעות אלו.  הכניסה תתאפשר רק משער המרכז המסחרי בשלב הזה. הפארק ייפתח באופן מלא רק לאחר שאהיה רגוע שאין סכנת הדבקות מוגברת ולא אדאג  כאשר  הוריי או ילדיי מבלים שם".

הוא מוסיף כי "נכון לרגע זה, לאור נתוני התחלואה בסביבת הפארק, נורמות השימוש בו וכן יכולת האכיפה המוגבלת בפועל של משטרת ישראל בשל הוראות הקורונה, זה יהיה אולי מאוד פופולארי לפתוח לגמרי, אך לגמרי חוסר אחריות מבחינת בריאות הציבור.

שעות פעילות פארק מלמדוביץ לאוכלוסייה בסיכון החל ממחר:
ימים א-ה: 08:00-12:00, 17:00-20:00
יום שישי: 08:00-12:00.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

דנה וולונבסקי

חברת סיעה נגד ראש עיריית ר"ג: "המינהל בעיר אינו תקין"