יום חמישי , אפריל 9 2020
ראשי / ילד חולה בחצבת חזר לגן ללא אישור רופא

ילד חולה בחצבת חזר לגן ללא אישור רופא

מחדל של הורים אשר שלחו את בנם לאחר שנדבק במחלת החצבת במסגרת התפרצות המחלה לפני כשבועיים ברמת גן. השבוע, ההורים החזירו את הילד לאחר היעדרות של שבועיים, חזרה אל הגן שנמצא באשכול של 6 גנים, ללא אישור רופא.

ילד חצבת ברמת גן

בעקבות התפרצות החצבת ברמת גן והעדר ילדים לא מחוסנים לצד מקרי הדבקה רבים. השבוע, במקרה התבשרו הורים, שאחד מילדי גן טרן חובה אשר נדבק בחצבת, חזר אל הגן, אחרי העדרות של שבועים, מבלי שהוריו שלחו אישור רפואי של רופא המאשר כי מצבו הבריאותי אינו מסכן ויכול להדביק ילדים נוספים.
המקרה ארע באשכול של 6 גני עירייה מגילאי טרום וחובה, הגילאים המסוכנים להידבקות הנגיף המסוכן.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" Rggnews1@gmail.com


מספרת אחת האמהות לאתר רמת גן גבעתיים ניוז – הילד שחלה בחצבת חזר לגן ללא אישור רפואי. לאחר שההורים גילו זאת פנו לצוות הגן, אלה התקשרו להורי הילד החולה אך ההורים לא היו זמינים. עד שאיתרו אותם נוצר מצב מלחיץ מאוד ששוהה עם הילדים ילד שחזר לאחר שאובחנה אצלו מחלת החצבת ללא אישור רפואי כנדרש על פי הדין.  למחרת הילד כבר לא הגיע לגן שוב.

צוות הגן, מאשר כי הילד הגיע אל הגן משהתברר שלא הגיע עם אישור רפואי, הוא נשלח חזרה לביתו.

ממשרד החינוך נמסר כי הגננת פעלה לפי הנהלים

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל dnewsltd@gmail.com

2 comments

  1. איזה אשכול זה בדיוק???

  2. אשכול גנים. כתוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

סדר פסח צילום רג ניוז

התורה על רגל אחת: סדר בלי זום