יום שישי , אוגוסט 7 2020
ראשי / מאור נמרודי: "האגו של כרמל מכשיל אותו"

מאור נמרודי: "האגו של כרמל מכשיל אותו"

חברת האופוזיציה לא הסתירה את שביעות הרצון שלה אחרי שיו"ר ועדת הערר העריכה היום כי התכנית להקמת אשכול גנים במרום נוה לא תואמת את התב"ע: "כרמל שוכח שגם תושבי מרום נווה ממנים לו את המשכורת ועליו להפסיק לזלזל ולהתחיל להתחשב בהם ובאיכות חייהם"

גן ילדים אילוסטרציה. צילום: מערכת רמת גן גבעתיים ניוז
גן ילדים אילוסטרציה. צילום: מערכת רמת גן גבעתיים ניוז

חברי האופוזיציה אביבית מאור נמרודי ואביהוא בן משה התקשו להסתיר את שמחתם היום אחרי שהסתיים הדיון בעתירה שלהם נגד הקמת אשכול גנים במרום נוה. זאת, אחרי שיו"ר ועדת הערר שלחה את העירייה לבחון שוב את התכנית שהציגה הועדה המקומית והעריכה כי התכנית לא תואמת את התב"ע,


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@rgg-news.co.il


"סוף מעשה במחשבה תחילה", אמרה מאור נמרודי בשיחה עם "רמת גן גבעתיים ניוז". "כרמל שוכח שגם תושבי מרום נווה ממנים לו את המשכורת ועליו להפסיק לזלזל ולהתחיל להתחשב בהם ובאיכות חייהם. שוב אמירות בעייתיות על התנהלות ראש העירייה בוועדה המקומית בבוקר על ידי כבוד השופט אורנשטיין ובצהריים על ידי כבוד. חוסר המקצועיות שמפגינה הוועדה המקומית בהתנהלותה של העירייה בימים אלו מביאה את תדמיתה לתחתית באופן שלא מכבד את תפקידם ואת תושבי העיר בשמם הם צריכים לפעול".

עו"ד ליאורה אפרתי, שייצגה את התושבים, אמרה לאחר הדיון כי "הצפנו כל מיני עניינים שלעירייה לא הייתה תשובה להם ולכן נתנו לעירייה ארכה עד תחילת נובמבר לענות".

האם את אופטימית יותר אחרי הדיון היום?

"הנבואה ניתנה לשוטים. עד שאין החלטה סופית אני בדריכות. מה שברור הוא שצריך לעשות פה חשיבה רצינית כדי שלא תהיה בכייה לדורות".

יהודה דודוביץ, אחד העותרים, אומר כי "עדיין לא הגענו לשאלות המהותיות וכרגע שמעו רק את הערר של חברי המועצה ולא של התושבים. נתנו לעירייה מוצא של כבוד לרדת מהעץ ונקווה שזה מה שיקרה. אני יכול להגיד את מה שאמרתי לאורך הדרך שאנחנו מוכנים להידברות עם העירייה ואנחנו נשמח לשתף פעולה".

נמרודי הציעה במליאת הוועדה מספר חלופות תכנוניות לבניית אשכול גנים במקומות חלופיים טובים יותר במרום נוה הן מבחינה תחבורתית, והן מבחינה תכנונית, אבל לדבריה "האגו של כרמל מכשיל אותו ופוסל כל הצעה של האופוזיציה. "כל הכבוד לתושבים שפעלו, והלכו עד הסוף בסיפור הזה. מימנו מכיסם והצטרפו לעתירה כנגד החלטה דורסנית של הועדה המקומית ובלתי מתחשבת בתושבים. כולי תקווה שהפעם הלקח ילמד".

אביהוא בן משה, צילום: יח

בן משה אמר כי "מי שחושב שבכוח הרוב הדורסני שלו וסגירת מיקרופונים במליאת הוועדה, יצליח להעביר החלטות בניגוד לתב״ע, קיבל היום תמרור עצור מוועדת ערר".

הוא התייחס גם לתגובתו החריפה של ראש העירייה להחלטת בית המשפט בבוקר שקיבל למעשה את העתירה של התאחדות הקבלנים נגד עצירת התמ"א. "עם כל הכבוד לפסק הדין כל עוד אני ראש העיר, אחתום על היתרים רק אם יהיו לנו תשתיות חינוך ותחבורה. ירצה בית המשפט בישראל לקחת אחריות על הרס איכות החיים בעיר רמת גן מוזמנים כבוד השופטים לבדוק בעצמם את ההיתרים ולחתום עליהם בעצמם", כתב כרמל שאמה הכהן בדף הפייסבוק שלו.

בן משה: "זו עזות מצח מצד ראש העירייה שאומר שהוא בפועל לא סופר את בית המשפט. ככה לא מתנהגים בדמוקרטיה".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

מגן דוד אדום – צילום רמת גן גבעתיים ניוז

רוכב אופניים בן 14 נפגע מרכב בפינת נגבה