יום חמישי , נובמבר 21 2019
ראשי / מחאה בבית ספר אביגור ברמת גן – "הילדים שלנו לא יהיו סרדינים"

מחאה בבית ספר אביגור ברמת גן – "הילדים שלנו לא יהיו סרדינים"

הורים לתלמידים בשכבה ה' בבית הספר מתכננים הפגנה מחר בבוקר נגד הכוונה לאחד את הכיתות: "איפה ההבטחות של ליעד אילני על השקעה בחינוך?" סגן ראש העיר אילני משיב: "ההורים שלחו מכתב אתמול בעשר בלילה והיום מודיעים על שביתה, לפני שנתנו לנו הזדמנות ללמוד את העניין"

בית ספר אביגור ברמת גן

"לא נסכים לאיחוד כיתות על גב ילדינו" כך אומרים הורים לתלמידים בשכבה ה' בבית הספר אביגור ברמת גן במחאה על הכוונה לאחד כיתות בשכבה ה'. זאת אחרי שמספר ילדים עזבו את המוסד במהלך השנה.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@www.rgg-news.co.il


בית ספר אביגור ברמת גן

ההורים עמם שוחחנו אמרו  כי הם מתכננים להפגין מחר בבוקר בכניסה לבית הספר. "אנחנו לא מוכנים לעבור לסדר היום על איחוד כיתות. הילדים שלנו לא סוג  ב'. איפה ההבטחות של ליעד אילני על השקעה בחינוך?".

ליעד אליני
ליעד אליני
ליעד אילני, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך בתגובה לאתר רמת גן גבעתיים ניוז – "קיבלתי את הפנייה שלהם רק אתמול בעשר בלילה וכבר הם פונים בהאשמות לא הוגנות לפני שבדקנו את הנושא, ההורים פנו לאתר החדשות רמת גן גבעתיים ניוז לפני שנתנו לנו הזדמנות ללמוד את העניין וזה לא רציני. . כידוע ברמת גן יש אנשי מקצוע בתחום החינוך שמנהלים את הדברים,  אם הם רוצים לדבר ולפתור בעיות – הם מוזמנים לדבר. אם הם רוצים להפגין ולשבות זה עניין אחר".
בית ספר אביגור ברמת גן
דליה שאול, יו"ר ועד ההורים בבית הספר: "באופן עקרוני אני נגד איחוד כיתות, אני תומכת בוועד השכבתי בכל פעילות לגיטימית וחוקית הכוללת פניה לרשות העירונית ולמשרד החינוך. למיטב ידיעתי, אין מחר הפגנה של הורים נגד איחוד כיתות באביגור".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

חולדה. צילום ויקיפדיה

תושבי רחוב טייבר בגבעתיים מתלוננים: "בגלל התמ"א יש לנו מכת חולדות"