יום שלישי , ינואר 28 2020
ראשי / דעה – הגיע הזמן לשוויון מלא ברמת גן

דעה – הגיע הזמן לשוויון מלא ברמת גן

דורון אורסיאנו ויטנר, המבקר המוזיקלי של "רמת גן ניוז" וחבר בקהילה הגאה, מפרגן לעירייה על ההחלטה למנות לראשונה רכז שיקדם את הקהילה בעיר, אבל יש לו גם הצעה חשובה לשדרוג המינוי.

דעה

כחבר בקהילה הגאה שמחתי מאוד כששמעתי שמועצת העיר רמת גן אישרה לראשונה תקן של רכז\ת לקידום הקהילה הגאה בעיר.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" Rggnews1@gmail.com


אני מאוד מקווה שזה אומר שיהיה מי שידאג לאינטרסים של הקהילה בעיר ושזה לא יהיה תפקיד ריק מתוכן. הדהימה אותי לא פחות מהידיעה עצמה העובדה שהמועצה, שיש בה גם חברים דתיים ושומרי מסורת, אישרה פה אחד את ההחלטה. מה זה אומר? שכנראה רמת גן התבגרה והצטרפה סוף סוף לאחותה הגדולה תל אביב.

וואטסאפ רמת גן

 

 

 

 

האמת? אני מנסה לחשוב על התפקיד הזה "רכז\ת לקידום הקהילה הגאה בעיר". זה נשמע תפקיד חלומי, מעניין, מאתגר ומשמעותי. עכשיו בואו נדבר קצת על מהות, כי טקסים והכרזות זה יפה לפוליטיקאים ולתקשורת.

אותי יותר מעניין מה יקרה בשטח. אני מאמין שהמטרה המרכזית לבחירה של רכז כזה, מעבר לקידום האינטרסים של קהילת הלהט"ב בעיר היא לעודד סובלנות וקבלת השונה בקרב שכבות האוכלוסייה השונות ואני משוכנע שבדרך הזו רמת גן תהפוך למקום הרבה יותר מכיל ומקבל.

כדי שזה יקרה צריך לדעתי להכניס גם לבתי הספר פעילויות מטעם העירייה אשר קשורות לחינוך שמעודד קבלה וסובלנות. זה יכול להיות נהדר.

אני גם מציע לשדרג את מצעד הגאווה בעיר ולעשות שיתופי פעולה מבורכים בין כמה ערים שחרטו את אהבת האחר על דגלם כמו תל אביב וראשון לציון כי אולי פעילות משותפת תעודד ערים נוספות ללכת בכיוון הזה של אהבה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מכוניות בבית החולים

לידיעת הנהגים: מחלקים דו"חות גם בגנים