יום שבת , ספטמבר 21 2019
ראשי / מסוף האוטובוסים מגיע לבית המשפט

מסוף האוטובוסים מגיע לבית המשפט

תושבי שכונת גני מרום מגבשים בימים אלה עתירה משפטית במטרה להביא לסגירת המסוף. שי מועלם, חבר ועד השכונה: "אנחנו לא נהיה בני ערובה של אף אחד"

שי מועלם חבר ועד גני מרום
שי מועלם חבר ועד גני מרום

אתמול דיווחנו על הפגנה שיוזמים תושבים ברחוב רימלט נגד מסוף האוטובוסים בחזון איש. בעקבות הכתבה הגיע למערכת "רמת גן גבעתיים ניוז" מידע על עתירה משפטית שמגבשים בימים אלה חברי ועד גני מרום במטרה להביא לסגירת המסוף.

"אנחנו נבחן צעדים משפטיים נגד המסוף", אומר שי מועלם, חבר ועד גני מרום. "אנחנו לא נישאר בני ערובה ולא נפקיר את בטיחות משפחותינו. נדרוש לתת מענה הולם כאן ועכשיו".

מסוף האוטובוסים
מסוף האוטובוסים

מועלם טוען כי התריע על הסכנה הבטיחותית בקבוצת הוואטסאפ השכונתית שבה חבר גם ראש העירייה, כרמל שאמה הכהן. לדבריו, נאמר לו שזה בטיפול. "לפני חודשיים דיברו על מפגש בין הוועד לראש העירייה וזה לא קרה".

מועלם: "המסוף הזה, שהוא בפועל תחנה מרכזית, גורם לנו המון קשיים. בעיה בטיחותית קשה ביום ובלילה, אוטובוסים באים והולכים, עומדים בצידי הכביש ומסתירים הולכי רגל שמעוניינים לחצות בבטחה. נהגי אוטובוס דן נאלצים להעלות ולהוריד נוסעים באמצע הכביש. נפגעו אנשים. רק אתמול נדרסה אישה. אנו מתריעים כל הזמן שהכתובת על הקיר וזו שערורייה שהדבר הזה נמשך ונמשך. לא ברור למי ולמה מחכים. מעבר לכך, מדובר בפקקים נוראים עד זיהום אוויר. כל האזור הזה הפך למובלעת שבה עירית בני ברק עושה בה כבשלה. פגיעה קשה באיכות החיים של התושבים".

מה אומרים לכם בעירייה?

"ראש העירייה אמר לפני הבחירות שהוא יידע איך לנווט ולפתור את העניין. כרגע אנחנו לא רואים את זה קורה".

יש שאומרים שכרמל לא שם על השכונה שלכם כי הוא לא קיבל בשכונה הזו הרבה קולות.

"אני לא יודע להתייחס לזה. אני לא מקורב אליו בשביל להבין אם זו נקמנות או דרך עבודה מסוימת. יש אנשים בשכונה שלנו וגם במרום נווה שמרגישים שלא מתייחסים לאזור הזה כי לא קיבל כאן רוב בבחירות. בפועל יש את מבחן התוצאה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

צער בעלי חיים רג והסביבה צלמת יולה זובריצקי

העמותה של השנה: צער בעלי חיים רמת גן