יום ראשון , יולי 5 2020
ראשי / מצב מביך ברמת גן – העירייה דוחה את טענות שאמה

מצב מביך ברמת גן – העירייה דוחה את טענות שאמה

בציוץ בפייסבוק שיתף ראש העיר הנכנס של רמת גן כי בעקבות פגישתו עם גזבר העיריה אינו נרדם בלילה. בעירייה טוענים - "המצג שהוצג אמש אינו מדויק (בלשון המעטה)"

רמת גן

עדיין לא נכנס לתפקידו בצורה רשמית אבל בפועל סדר יומו של ראש העיר הנכנס של רמת גן, כרמל שאמה הכהן עמוס בביקורים במערכת החינוך, סגירות דילים פוליטים ופגישות עם פקידי עירייה בכירים.



  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@rgg-news.co.il


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות רמת גן – להצטרפות


בחירות ברמת גן
צילום – אורי חבושי

כמו מדינאים בעולם הנוהגים לצייץ בפייסבוק ובטויטר את הגיגי הלב, גם שאמה שיתף את תושבי רמת גן כי בעקבות פגישתו עם גזבר העירייה הוא בקושי נרדם בלילה כי רוקנו את הקופה הציבורית. בעיריית רמת גן יצאו במתקפה על דברי ראש העיר הנכנס וטענו כי לא ייתכן שגזבר העירייה יאשר חריגות שכאלה  והעירייה מאוזנת כספית ואף עם יתרות תקציביות במשך כל חמש השנים האחרונות.

אתמול בעקבות פגישה שלי עם גזבר העיריה בקושי נרדמתי בלילה. הם רוקנו את הקופה! ידרשו צעדים דרמטיים בכדי לסגור את הבור שיצר…

פורסם על ידי ‏כרמל שאמה הכהן‏ ב יום שני, 19 בנובמבר 2018

כרמת שאמה הכהן – "אתמול בעקבות פגישה שלי עם גזבר העיריה בקושי נרדמתי בלילה. הם רוקנו את הקופה! ידרשו צעדים דרמטיים בכדי לסגור את הבור שיצר שלטון זינגר.
???
הנחתי את אנשי המקצוע להכין המלצות מיידיות להגדלת ההכנסות (מבלי לייקר את הארנונה) והקטנת ההוצאות ובעיקר הבזבוזים המיותרים, עשרות אלפי שעות נוספות בחודש בעיקר למקורבים, מאות מינויים פוליטיים. הידעתם לדוגמא שעירית ר"ג מממנת משרדים ומינוי פוליטי ובמה מיותרת ביום העצמאות בשכונת רמת אפעל?
???
באנו לשנות ולנקות וזה יורגש בקרוב גם אם זה לא יהיה נעים פוליטית אחרת העיר לפי דברי הגזבר עלולה לאבד את מעמדה כעיר איתנה מבחינה פיננסית".

תגובת עיריית רמת גן  – המצג שהוצג אמש אינו מדויק (בלשון המעטה). עיריית רמת-גן הייתה מאוזנת כספית ואף עם יתרות תקציביות במשך כל חמש השנים האחרונות, זאת חרף הגדלת היקף הפעילויות העירוניות לרווחת התושבים, וכתוצאה מכך הגדלת כוח האדם בהתאמה.

לא יעלה על הדעת שגזבר העירייה האמון על הנושא הכספי ברשות המקומית באופן אישי, היה נותן את ידו ל"ריקון הקופה" כפי שנטען, והיה חותם על הוצאות שאינן נדרשות.

במשך השנים האחרונות גדל היקף העסקת כח האדם בעיקר במאות סייעות בגני הילדים, במסגרת הכנסת סייעת שניה לגנים ובמסגרת שינויים ארציים שביצע משרד החינוך, כל זאת תוך שמירה על איכות מערכת החינוך העירונית.

משנת 2013 ואילך זכתה העירייה בכל שנה בפרס ניהול תקין מטעם משרד הפנים הבודק, בית היתר, את התנהלותה הכספית של העירייה כתנאי לקבלת הפרס!

בניגוד לנטען, לאור משא ומתן שניהלה עיריית רמת-גן בארבע שנים האחרונות עם רשות מקרקעי ישראל, קיבלה העירייה לפני כשבוע סך של כ- 200 מיליון ₪ לשימושה, מה שלעצמו מייתר את הטענה שקופת העירייה ריקה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

תגובה אחת

  1. בחרתם שאמה. קיבלתם האשמות ופאניקה.
    תצטרכו לחיות עם זה 5 שנים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

אלכסנדר סמירנוב

סיוע באיתור נעדר בסיכון בגבעתיים