יום שלישי , ינואר 28 2020
ראשי / צחי בן יוסף נבחר ליו"ר הפועל רמת גן כדורסל

צחי בן יוסף נבחר ליו"ר הפועל רמת גן כדורסל

יחליף את נמרוד כהן.  ההצעה של ראש עיריית רמת גן לאיחוד עם מכבי רמת גן נדחתה

צחי בן יוסף
צחי בן יוסף

 


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" Rggnews1@gmail.com


מהפכה בהפועל רמת גן בכדורסל. צחי בן יוסף, מייסד הקבוצה, נבחר לתפקיד יושב ראש הקבוצה החדש. יחליף את נמרוד כהן, שהתפטר מתפקידו לפני מספר שבועות.

ברוב של 88% בחרו חברי עמותת מועדון הכדורסל הפועל ר"ג להמשיך ולפעול בחסות עיריות רמת גן וגבעתיים במתכונת של קבוצת אוהדים.

האספה בהפועל רמת גן

האספה בהפועל רמת גן בתוך כך, ההצעה של ראש עירייתר רמת גן, כרמל שאמה הכהן, לאיחוד עם מכבי רמת גן נדחתה. כזכור, הכתבה שפרסמנו על הכוונה לאחד את קבוצות הספורט בעיר עוררה סערה גדולה. "אם זה היה בלון ניסוי של עיריית רמת גן – הוא התפוצץ בקול גדול", אמר גורם המקורב לקבוצות הספורט שמתייחס לסערה שקמה בעקבות הרעיון.

גם עיריית גבעתיים והעמותה לקידום הספורט בגבעתיים הביעו התנגדות לכל מהלך של איחוד, וזאת לא הפעם הראשונה, גם הקריאה של ראש עיריית רמת גן לערוך ימי עצמאות משותפים, נענתה בהתנגדות מפורשת של ראש עיריית גבעתיים, רן קוניק.

מהפועל רמת גן נמסר: "אנחנו מעריכים מאד את עיריית ר"ג והעומדים בראשה – ראש העיר מר כרמל שאמה וממלא מקומו ליעד אילני על החזון והמטרה להציב קבוצת כדורסל בליגת העל ומלאי גאווה שהעיריה רואה במועדון שבנינו במשך 8 עונות כמועדון הבכיר בעיר. אנחנו מצפים ומבקשים לשבת כבר עכשיו עם עיריית רמת גן מתוך כוונה ורצון להגיע להבנות משותפות על מנת שנגשים את החזון המשותף לנו תוך שמירה על הזהות והערכים שלנו והרצון לממש את היעדים של ראש העיר כפי שהועברו לנו".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מכוניות בבית החולים

לידיעת הנהגים: מחלקים דו"חות גם בגנים