יום חמישי , אוקטובר 17 2019
ראשי / קבוצת השחייה של כפר המכביה קבעה שיא ישראלי לנוער בשליחים

קבוצת השחייה של כפר המכביה קבעה שיא ישראלי לנוער בשליחים

16 מדליות, שבירת שיאים במקצים השונים ושחיינים שזכו לראשונה במדליה - אלה ההישגים שקטפו שחייני כפר המכביה באליפות ישראל לנוער ובוגרים בשחייה שנערכה במכון וינגייט

הנבחרת המנצחת
הנבחרת המנצחת

מדליית זהב אחת, תשע מדליות כסף, ושש מערד, מהוות מזכרת נהדרת מאליפות ישראל בשחייה שנעלה את עונת 2018-2019 וכאמור נערכה במכון וינגייט והתקיימה בסוף שבוע שעבר. זוהי  אחת האליפויות  המוצלחות ביותר  שתיזכר עוד הרבה שנים במועדון השחיה בכפר המכביה. "החבר'ה שלנו עשו הישג חסר תקדים" סיפר מאמן קבוצת השחיה פליקס רובינשטיין והמשיך "זה לא מובן מאליו שכל כך הרבה שחיינים מאותה קבוצה יזכו בכל כך הרבה תארים ושבירת שיאים כמו שעשינו היום".

הישג מרשים נוסף נרשם בתחרות, ובו הצליחו השחיינים  של המועדון מרמת גן להופיע במקום השישי על לוח התוצאות. מדובר בדירוג הטוב ביותר עבור המועדון אי פעם. גם השחייניות של כפר המכביה הציגו תוצאות מרשימות.

הבנות קבעו את  דירוג השיא של המועדון והתמקמו על לוח התוצאות במקום השביעי והמכובד.  "יש כאן חבורה מופלאה של ספורטאים שפשוט מתחו את קצה גבול היכולת והראו כמה הם אלופים. הם והן גברו על חמישים קבוצות בכל הארץ. זה מטורף".

התוצאה המרשימה ביותר שנרשמה, הייתה במקצה השליחים שבה קבוצת כפר המכביה קבעה את השיא הישראלי במשחה 50*4 חופשי עד גיל 18.  ארבעת השחיינים שמנתה הקבוצה הם : רתם ששוני, אופק חנש, אייל פרויד ואילן קוגן בזה אחר זה בהתאמה יצאו בשחייה חופשית על מנת לקבוע את השיא מחדש.  "השיא שנשבר היה אחד השיאים הוותיקים ונקבע בעידן חליפות השחייה, שכיום אסור להשתמש בהן", סיפר בגאווה מאמן הקבוצה, רובינשטיין. "שיא הנוער והישגי השחיינים של הקבוצה מדרגים אותנו בחוד החנית של השחייה הישראלית".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

שלמה המלך צילום מרב דרור

מחזמר חדש בבית צבי: שלמה המלך ושלמי הסנדלר