ראשי / הכי מומלצים / הוטרינר של רמת גן – הכי מומלצים בעיר לשנת 2021

הוטרינר של רמת גן – הכי מומלצים בעיר לשנת 2021

וטרינר ברמת גן

ברגע שהכנסתם חיית מחמד לבית, היא הופכת די מהר, להיות חלק בלתי נפרד מהמשפחה, וכמו שדואגים לבריאותו של כל בן משפחה, חייבים לדאוג גם להם…


הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו


כל מי שמגדל בבית כלב/חתול ואפילו דגים באקווריום, יודע שעם הכיף מגיעה גם האחריות . החל מלצאת עם הכלב לסיבוב, לרכוש עבורו את המזון המתאים  ועד העובדה שחיית מחמד נדרשת לקבל חיסונים או בשעת מחלה טיפול תרופתי או אפילו לניתוח. לשם כך נדרש טיפול של רופא  וטרינר או מרפאה וטרינרית, עליהם אנו סומכים גם כדי להזכיר לכולנו שהיצורים המתוקים האלו תלויים בנו לחלוטין.

לכל מי שמחפש וטרינר ברמת גן , מצאנו את המומלצים, חלקם אף משמשים בתפקידי וטרינר תורן ומנהלים בתי חולים וטרינרים לחיות מחמד, בכדי שכל מי שמגדל חיית מחמד בבית יוכל להמשיך להיות רגוע שהמתוק הפרטי שלו נתון בידיים הכי טובות שיש.

 

המרכז הוטרינרי לחיות מחמד – הוטרינר ד"ר תומר בן ארי
המרכז הווטרינרי לחיות מחמד רמת גן

"מה שמייחד את הטיפול במרכז הוטרינרי לחיות מחמד ברמת גן, הם החתירה לפתרון רפואי נכון, כזה שיתאים לחיית המחמד וגם לבעליה. כל מרפאה אצלנו –יכולות של בית חולים קטן", כך מצהיר  ד"ר תומר בן ארי, וטרינר ברמת גן,  המתחזק יחד עם שותפו מזה שני עשורים, ד"ר אלכס גולבנוב, שלוש מרפאות המטפלות בכל חיות המחמד, הראשונה ברמת גן ,ושתי נוספות בבת ים.

נפגשנו עם ד"ר תומר בן ארי, וטרינר ברמת גן, כדי לשמוע איך העבודה  נעשית  בפועל, מה מייחד את המרפאות שבבעלותו וגם מילה אישית על החיבור שלו לעולם הווטרינריה והאהבה הגדולה שהוא רוחש לכל בעלי החיים.

"אנו מבצעים במרפאות כמעט את כל סוגי הניתוחים, כולל אורטופדיה, רקמה רכה, ניקויי שינים ועוד. המרפאות מצוידות במיטב הציוד החדיש, כגון: בדיקות דם, רנטגן דיגיטלי, אולטרה סאונד ועוד, כל זאת על מנת שנוכל להגיע במהירות וביעילות לאבחנה ופתרון.              אנו פועלים גם בנושא של רפואה מונעת –חיסונים, תולעת הפארק שהייתה גורם משמעותי למותם של עשרות חיות בשנה.

וטרינר ברמת גן

הצוות שלנו מונה מספר וטרינרים, ,עוזרות וספריות. אנו מאבחנים ומוצאים פתרונות, לדוגמה: חיית מחמד שלא ניתן לטפל בה באמצעות אנטיביוטיקה, על בסיס מתן יומי, אני נעזר בזריקת אנטיביוטיקה מתקדמת ארוכת טווח, או חתולה שנזקקה לניתוח פלסטי בעיניה הצלחתי להציל  לה את הראיה".

ד"ר בן ארי, מגדל בביתו גם כלב וגם חתול ומודה שהוא אוהב את כל בעלי החיים: "הם חלק מהמשפחה, אבל לא יודעים לספר מה עובר עליהם ואצלנו במרכז הווטרינרי לחיות מחמד ברמת גן, בהחלט יודעים לאבחן. אנו  מבצעים כאן ניתוחים – ביקורות אחרי, ואנו תמיד בזמינות מידית. פועלת כאן גם מספרת כלבים עם ספריות מדהימות וותיקות – מילי, וזויה הדואגות שכל כלב יצא מדוגם"

כיצד הגעת לתחום עיסוק זה?

"מאז שעמדתי על דעתי, מגיל עשר לערך.. ידעתי שאני ארצה להיות וטרינר. אני בוגר לימודי רפואה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. גם אלכס שותפי ואנוכי דור ראשון לווטרינרים במשפחותינו.   זכור לי שכילד הייתי מביא הביתה את כל בעלי החיים, וגם כמה עכבישים ונחש".

המרכז הווטרינרי לחיות מחמד רמת גן

אחזקת חיית מחמד מחייבת לעיתים הוצאה כספית לא מבוטלת …

"אמת ולכן החלטנו על תכנית מינויים במרפאה. המנוי הינו שנתי והוא כולל את כל החיסונים והטיפולים המונעים, כגון : חיסון משושה, כלבת, תולעת הפארק ותולעים, שהכלב או החתול נזקק להם במהלך כל השנה, והכי חשוב,בדיקה וטרינרית מלאה(ביקור),ללא עלות, וללא הגבלת מספר הביקורים במשך כל השנה.

כוטרינר ברמת גן החלטתי  לתמחר באופן הוגן את המינויים עבור כלבים/גורים וחתולים. כל מי שמנוי אצלנו, יכול להיות עם ראש שקט שחיית המחמד שלו מקבלת את הטיפול הכי מדויק ונכון עבורה".

אם אתם זקוקים לצוות אמפתי ומקצועי, אנו ממליצים לכם לפנות למרכז הווטרינרי לחיות מחמד ברמת גן, שם תוכלו לקבל מענה מחיסונים ועד ניתוחים ואבחונים, עיקור וסירוס, והעיקר שחיות המחמד שלכם ירגישו הכי טוב שיש!!!

לפרטים:

המרכז הווטרינרי לחיות מחמד

רחוב תרצה 15 רמת גן (ליד בנק הפועלים ,מרום נווה)

ד"ר תומר בן ארי, וטרינר ברמת גן: 052-2569858

ד"ר אלכס גולבנוב: 052-2506596

טלפון במרפאה:  03-6742829

ד"ר שרון רגב, וטרינר – מנהל בית חולים הווטרינרי ברמת גן

שרון רגב וטרינר

אין זה משנה אם אתם אוהבים יותר חתולים או כלבים, בבית החולים הווטרינרי ברמת גן, אוהבים את כל חיות המחמד! כאן חשבו מראש על היריבות הנצחית, בין כלבים וחתולים ולכן הקימו 'החתוליה'- מצד ימין ובצד שמאל – מחלקה נפרדת לגמרי המיועדת רק לכלבים.

אם יש לכם חיית מחמד, אנו ממליצים לכם להגיע לבית החולים הווטרינרי ברמת גן. מי שמקבל בחיוך רחב את הבאים, הוא לא אחר מאשר מנהל המקום, הוטרינר ד"ר שרון רגב, שמנשק חתולות ומחבק כלבים חופשי,  ולא תאמינו שכבר בגיל 12, ידע מה יהיה עיסוקו כשיגדל…

ד"ר שרון רגב: "כשהייתי צעיר בשנות העשרה שלי, התוודעתי לראשונה לעולם הווטרינריה באמצעות חברו של אבא שלי, ד"ר ישראל גלס ז"ל . עד מהרה כבר ביצעתי את הניתוח הראשון בכלבה, ועד היום אני נהנה מכל רגע".

בסיור קצר בבית החולים הוטרינרי ברמת גן, מספר הווטרינר ד"ר שרון  רגב, אודות העבודה הנעשית במקום, על מנת לטפל ולהבריא את חיות המחמד.
ד"ר רגב: " אנחנו מתנהלים כאן כמשפחה לכל דבר- צוות המרפאה , חיות המחמד ובעליהן. הכי חשוב לי והכי מדהים אותי הקשר המופלא בין המחמדים לבעליהם.

לדוגמה: את 'החתוליה' בנינו בנפרד, מתוך מחשבה לתת את הטיפול הכי מתאים  לחתולים  החל מהתכנון, החומרים ועד הפנסיון  בו אנו מטפלים באהבה בחתולים שנדרשת לגביהם השגחה רפואית. אנו דואגים אפילו למגבות חמות שיהיה להם נעים כאן…

בצד של הכלבים, המקום גדול יותר כי הם זקוקים ליותר נפח. הכל אצלנו שקוף, הקירות עשויים מזכוכית מתוך כוונה שלא להפריד בין הבעלים לחיות בשעת הטיפול. השקיפות הכרחית ולדעתי זה משהו שחסר ברפואה הקונבנציונלית לצערי".

שרון רגב וטרינר

ספר על העבודה השוטפת ועל הצוות שאתך...

"עובדים עמי כ-25  אנשי צוות, ששה מהם וטרינרים, שחלקם התחילו אצלנו, בבית חולים וטרינרי  כאסיסטנטים. גם שני ילדי עובדים עמי, דנה בתי, אחראית על הקבלה  ואילו בני טל משמש כאח. כולנו כאן עובדים יחד מתוך מחשבה אחת- ללוות את חיות המחמד ובעליהן  לאורך שנותיהם ולדאוג לאיכות חיים טובה עבורם בכל שלבי החיים".

אילו שירותים אתם מעניקים בבית חולים הווטרינרי ברמת גן?

"אנו עושים כאן הכל, בדיוק כמו בבית חולים רגיל, החל מאבחון, ניתוחים, אשפוז יום ולילה אם נדרש. טיפולים כירורגים, אורטופדים, וטיפולי שיניים. בנוסף, יש לנו כאן בבית החולים הוטרינרי גם שירותי מעבדה, הדמיה מתקדמת -רנטגן אולטרה, סאונד ואנדוסקופיה, וגם טיפולי רפואה מונעת כמו חיסונים, טיפולים נגד טפילים פנימיים וגם נגד פרעושים וקרציות. בקיצור- כל מה שחיית המחמד שלכם זקוקה כדי להרגיש טוב".

לפרטים:
בית החולים הוטרינרי – הוטרינר דר' שרון רגב
כתובת: רחוב הכבאים 9 רמת גן  (יש חנייה וכניסה נפרדת).
טלפון: 03-6742467 

 

ד"ר צחי טיבולי – וטרינר  לחיות בית ברמת גן

וטרינר צחי טיבולי

כל הטיפולים הווטרינריים תחת קורת גג אחת, במרפאת בוטיק, הממוקמת בפארק במרכז מרום נווה ברמת גן, בקרבת מרכז מסחרי. המרפאה מעניקה טיפול וטרינרי מהשורה הראשונה לכלבים וחתולים. בדיקות דם, חיסונים, רנטגן, ניתוחים וביקורי בית.

המרפאה החדשה משופצת, מעוצבת, בעלת אווירה נעימה, ומאובזרת בציוד המתקדם ביותר. המרפאה זמינה למקרי חירום 24 שעות ביממה, ויש בה כלובי אשפוז במידת הצורך.

איזה טיפים מועילים יש לך לבעלי חיות מחמד, במיוחד לקיץ?

  •  לא לצאת עם הכלב לטיול בשעות החמות במיוחד הכלבים הקטנים.
  • בזמן בעיות במערכת עיכול – בטטה ודלעת
  • להקפיא מים בתוך בלון, לגזור את הבלון לאחר ההקפאה ולשים את התוכן הקפוא בקערת השתייה.
  • מתכון לחטיף לימי הקיץ: אפשר לערבב כפית של שמן קוקוס, וכמה חתיכות של ירקות כמו גזר, מלפפון, פלפלים קלורבי או תפוח ללא חרצנים, בתוך כוס חד פעמית, מעורבים במים. זהו מקור מצוין להידרציה, חומצות שומן חיוניות , סיבים תזונתיים ומינרלים".

במרפאתו של ד"ר צחי טיבולי כל בעל חיים מקבל את הטיפול המקצועי, המסור והטוב ביותר מצוות אוהב ומקצועי, אשר עובד בתחום כבר שנים רבות.

לפרטים נוספים :

טלפון מרפאה – 055-9706185
מרפאה וטרינרית – ד"ר צחי טיבולי
כתובת: חיים לנדאו 7, מרכז מרום נווה-רמת גן.

 

בית חולים וטרינרי לחיות מחמד- ד"ר אבי פצ'ו

ד"ר אבי פצ'ו וטרינר העוסק מזה שנים רבות בריפויים ובטיפולם של חיות מחמד.. מתמחה בתחומים כירורגיה כללית, אורטופדיה, הדמיה, דיאגנוסטיקה ואפילו דיקור סיני.   בבית החולים מציעים שירותים במגוון תחומים :רפואה כללית ופנימית, אונקולוגיה והדמיה.  קיימת מעבדה וטרינרית מעבדת קרישה וכאן מבצעים בדיקות הורמונים וסרולוגיה. במקום יש גם בנק דם לכלבים ולחתולים, מספרה, מוצרים כמו מזון ובנוסף, מבצעים ביקורי בית.

כתובת: רחוב דב פרידמן 10 רמת גן

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

רופאי השיניים המומלצים ברמת גן

רופאי השיניים המומלצים ברמת גן לשנת 2021