יום רביעי , פברואר 28 2024

מחפשים עורך דין לענייני משפחה באיזור רמת גן? אלה הכי טובים לשנת 2024

עורך דין לדיני משפחה ברמת גן. צילום אילוסטרציה canva

מחפשים עורך דין באיזור רמת גן לעינייני משפחה? מצאנו לכם את עורכי הדין הכי טובים באיזור רמת גן לדיני משפחה.

חיפוש עורך דין לענייני משפחה זה אף פעם לא פשוט, לכן ניסינו להקל עליכם בתקופה זו ולעזור לכם לבחור עורך דין לגירושין, בכתבה הבאה תכירו כמה עורכי דין מומלצים במיוחד

הסטטיסטיקה מלמדת אותנו שכל כמה זוגות לצערנו מגיעים למצב של פירוק התא המשפחתי, ואז מתחילה הסאגה של חיפוש עורך דין לעניני משפחה. תחום דיני המשפחה שונה באופיו מתחומים משפטיים אחרים מכיוון שהוא עוסק בסוגיות משפטיות בעלות אופי אישי ואינטימי. ולכן, העוסקים בדיני משפחה, נדרשים לא רק לבקיאות משפטית רחבה, אלא עליהם גם לדעת להביע רגישות והבנה כלפי הלקוח.

 

עו”ד לדיני משפחה צבי אמיתי  054-644-8500

הנתונים הגבוהים בישראל בכל הקשור לגירושין גרמו לכך שגם עולם המשפט התאים את עצמו לכך. עורך הדין צבי אמיתי המתמחה בדיני משפחה, הינו עורך דין מומלץ ובעל ניסיון רב בתחומו, המבצע את עבודתו באופן מקצועי ורגיש הן בפן המשפטי ככל שיהיה מורכב, והן בפן האנושי כפועל יוצא בהליכים מעין אלו.

בהליכים משפטיים ובפרט בהליכי גירושין מעורבים רגשות רבים, כאשר עוסקים בענייני גירושין, ילדים, נכסים וכספים, ולכן הליכים אלו חייבים להתנהל בחכמה ברגישות וביסודיות מקצועיות הנדרשת, ומשכך עורך דין מנוסה בתחום דיני המשפחה המלווה את ההליך מזהה את האתגר שעומד מולו ומציג בפני לקוחותיו את האפשרויות המשפטיות הטובות ביותר העומדות בפניהם לשם ניהול ההליך והצלחתו.

עו”ד צבי אמיתי, הינו עורך דין מומלץ לדיני משפחה ברמת גן והסביבה, שמיצג את לקוחותיו בצורה הטובה והמקצועית ביותר הן בבתי המשפט למשפחה והן בבתי הדין הרבניים בכל ההליכים המתבקשים במקרים מעין אלו, תוך דאגה להוציא את לקוחותיו לחיים חדשים כאשר בסיומם עומדים הם “על הרגליים”, מבחינה רגשית וכלכלית.

עורך דין לדיני משפחה, צבי אמיתי. צילום פרטי
עורך דין לדיני משפחה, צבי אמיתי. צילום פרטי

מבדיקה שביצענו מצאנו כי עו”ד צבי אמיתי העוסק בדיני משפחה, על כל רבדיו הכלולים בו, כגון גירושין, מזונות, הסדרי משמורת, רכוש, צוואות וירושות ועוד , הינו עו”ד מקצועי ורגיש ללקוחותיו, ובאמצעותו תוכלו להיות רגועים ולדעת שיש מישהו לצדכם בכל ההליך תוך ניתנת טיפול משפטי מקצועי וליווי ותמיכה הנדרשת ללקוח בזמנים מורכבים ורגישים מעין אלו.

עוד מצאנו בבדיקה כי עורך דין צבי אמיתי הינו עורך דין מקצועי ויסודי בתחום דיני המשפחה המעניק יחס אישי ושירות מקצועי לכל לקוח ולקוח, ואף זכה להצלחות בתיקים סבוכים ומורכבים לשביעות רצונם של לקוחותיו.

במהלך שיחה שקיימנו עם עו”ד צבי אמיתי, ציין הוא את העובדה הסטטיסטית כי קיימת עליה במקרי הגירושין בישראל, וכי ישנם מקרים רבים של זוגות שמתגרשים הנותרים חסרי כל כלכלית, ופגועים נפשית ורגשית כתוצאה מהליכים אלו, כאשר ציין הוא כי בסופו של דבר, עבודתו של עורך דין טוב היא למנוע מקרים מעין אלו ולאפשר ללקוחותיו לסיים את ההליך כאשר יכולים לפנות לדרך חדשה בביטחון.

התרשמנו כי עו”ד צבי אמיתי יודע שכל מי שנדרש לעורך דין לדיני משפחה, ראוי לייצוג הולם ועו”ד שיהיה שם בשבילו ויעמוד לצידו לאורך כל ניהול ההליך ללא ויתורים ופשרות, כאשר המסירות והנאמנות כלפי הלקוחות מהווה ערך עליון בעבודתו .

אין ספק כי יש מספר רב של עורכי דין שמתעסקים בדיני משפחה, כאשר נדרשים לעורך דין מוצלח בתחום דיני המשפחה תהיו סמוכים ובטוחים שהגעתם לעורך דין מקצוע ובעל איכויות גבוהות וכאן נכנס לתמונה עו”ד צבי אמיתי.

כתובת: שדרות ירושלים 92, רמת גן

טל:  054-644-8500

מייל: amitailawoffice@aol.com

 

עו”ד טהורי –  דיני משפחה ועזבונות

הליך הגירושין הוא אחד המשברים הקשים והכואבים לשני בני הזוג ולילדים המשותפים במיוחד. למרות המצב המורכב והמכאיב, חשוב לזכור ולהבין כי גירושין אינם חייבים להתנהל כשדה קרב. הסכם גירושין הנערך בהבנה ובהסכמה הדדית יסייע לבני הזוג להישאר ידידים ולהמשיך לנהל את העניינים המשותפים מתוך ידידות וכבוד. לדרך ניהול תהליך הגירושין ועריכת הסכם הגירושין ישנה חשיבות מכרעת על המשך חייכם וחיי יקירכם ועל מנת לצלוח בהצלחה פרק זה בחייכם, ללא מהמורות ומשקעים מיותרים, אתם זקוקים לעו”ד גירושין, מומחה בעריכה וניסוח הסכם גירושין.

עו”ד צבי טהורי מייעץ ומלווה משפטית בני זוג המצויים בעיצומו של הליך גירושין ובכלל זה ניסוח ועריכת הסכם גירושין בהסכמה, תוך גיוס מלוא המשאבים למען התיק, הלקוח ועשיית הצדק, הבנה מעמיקה בכל המרכיבים המשפטיים ומחויבות ערכית וחברתית.

עו”ד צבי טהורי וצוות משרדו המקצועי שמים את טובת הלקוח במרכז העשייה ומעניקים חשיבות גבוהה לאיכות הקשר בין עו”ד לבין כל לקוח. זאת מתוך המודעות והאמפטיה הגבוהה למצבו של אדם המצוי בתהליך גירושין החווה בתוכו סערת רגשות מורכבת המעיבה על שיקול דעת בריא ונכון ולא אחת מעוררת אמוציות שליליות ומשקעי עבר המעודדים רגשות ודחפים שליליים והרסניים.

צוות המשרד מקפיד ללוות כל לקוח באופן מקצועי ואישי, לשמש ככתף תומכת ואוזן קשבת בנגישות וזמינות גבוהה, על מנת להניב את הפתרון האופטימאלי ביותר לכל הצדדים – כי אפשר וכדאי להתגרש אחרת: הסכם גירושין בשיתוף פעולה.

עו"ד טהורי – דיני משפחה ועזבונות. צילום פרטי
עו”ד טהורי – דיני משפחה ועזבונות. צילום פרטי

חלוקת הרכוש

אחד מהנושאים היותר מורכבים ואמוציונליים בין בני הזוג במהלך הגירושין הוא אופן חלוקת הרכוש. התנהלות בלתי זהירה ושקולה בתחום זה עלולה ליצור אצלכם הפסדים חומריים ורגשיים משמעותיים, ויש צורך להיות מודעים לדרישות החוק ולמרכיביו בנושא. לצורך כך, מומלץ ואף מתחייב להסתייע בשירותיו של עו”ד מקצועי ומומחה לעניין, כעורך דין טהורי, שיעזור לכם להתמצא בתוך נבכי החוק ולצאת מהמשבר כשידכם על העליונה.

עבור זוגות נשואים רבים, רגע רכישת הדירה והמעבר לבית החדש הינו אחד מרגעי השיא המרגשים ביותר של נישואיהם. אולם מה קורה אם וכאשר בני הזוג מחליטים להתגרש? כיצד מפרקים את הבעלות המשותפת על הדירה ומחלקים אותו בצורה הוגנת ומאוזנת בין בני הזוג? ומה קורה כאשר ישנה מחלוקת לגבי פירוק השותפות בין בני הזוג? עו”ד צבי טהורי,  סייע לזוגות נשואים רבים לפרק את השותפות בדירה, ליווה את לקוחותיו כל הדרך אל בית המשפט ודאג לבצע את ההליכים המשפטיים הנדרשים לכך באופן המהיר והיעיל ביותר שניתן.

עו”ד צבי טהורי מעניק מזה שנים רבות שירותים משפטיים מקצועיים, מקיפים ויוצאי דופן באיכותם בתחום המשפט האזרחי בכלל, ובתחום פירוק השיתוף בפרט. עבודתו היסודית והמעמיקה הבטיחה לרבים וטובים את זכויותיהם כבעלים שותפים על נדל”ן, ואפשרה לבני הזוג לפרק את השותפות ולמכור את הדירה שבבעלותם במהירות, תוך הבטחת הרווח הכספי שלהם והורדת מפלס המתח ביניהם. כל אלו, לצד יחסו האישי, הקשוב והמבין ומחיריו השווים לכל, הפכו את עו”ד טהורי לשם דבר בתחום פירוק השיתוף.

עו”ד צבי טהורי מלווה משפטית מזה שנים רבות בני זוג במהלך גירושיהם ומעניק להן ייעוץ משפטי יסודי ומקיף במגוון תחומים ונושאים, בין השאר בנושא חלוקת רכוש ואיזון משאבים. בקיאותו הרבה וידיעותיו העשירות והמגוונות בתחום זה, לצד רגישותו הרבה ויחסו האוהד והמבין, אפשרו ללקוחותיו להגיע להסדרי חלוקת רכוש ואיזון משאבים הוגנים, תוך כדי מינימום מחלוקות עם בן הזוג.

ירושות ועיזבונות

ירושות ועיזבונות הינם אחד מגורמי הסכסוך העיקריים בין בני משפחה. הקרב המשפטי על חלוקת רכוש הנפטר הינו רווי יצרים ורגשות, ולכן מומלץ ואף מתחייב להיעזר בשירותיו של עו”ד מקצועי ומנוסה, אשר יפעיל את שיקול דעתו וייצג אתכם באופן נאמן בפני בית המשפט.
עו”ד צבי טהורי, עו”ד ששמו הולך לפניו בתחום דיני המשפחה, סייע לאורך שנות עבודתו הרבות גם בתחום הירושות והעיזבונות.  שנות ניסיונו הרבות בתחום, בקיאותו הרבה ברזי החוק ועבודתו המקצועית והמסורה, כמו גם יחסו הקשוב והרגיש ומחיריו השווים לכל נפש, הפכו אותו לשם דבר גם בתחום עזבונות וירושות.

ניהול וייצוג משפטי

עו”ד צבי טהורי מומחה גם בניהול משפטי של תיקי גירושין ובכלל זה ניהול וייצוג משפטי לתביעות מזונות ילדים, תוך תכנון מחושב של אסטרטגיות יצירתיות וחכמות להשגת תוצאות מוצלחות ללקוח, כשבראש ובראשונה טובת הילדים ניצבת מול עיניו.

סוגיית מזונות ילדים מחייבת מיומנות ובקיאות רבה לרזי התקנות, הסעיפים והניואנסים שבחוק, על מנת להביא  לתוצאות מוצלחות ומכריעות לעתיד כל הצדדים בגירושין. ללא יעוץ משפטי מקצועי, אתם עשויים למצוא עצמכם נופלים למלכודת טעויות קריטיות בדמות הפסדים כלכליים, סכסוכים ומכאובים מיותרים לכם וליקרים לכם.

בבדיקה שערכנו מצאנו כי עו”ד טהורי נמנה על השורה הראשונה של עו”ד לענייני גירושין בארץ. ניסיונו הרב, הידע המגוון ובקיאותו המעמיקה בפרטי החוקים והדינים בתחום הגירושין, לצד היחס הרגיש לכל לקוח באשר הוא ומחיריו הנוחים והשווים לכל נפש וכיס, הפכו אותו לשם דבר בתחום.

עו”ד טהורי

כתובת: מגדל בסר 3 רמת גן, קומה 10.

טלפון 03-6120042

נייד 052-3301117

מייל: zvi@tehory-law.co.il

 

שרייבר ושות’ משרד עורכי דין: 97% של הצלחה מוכחת

עם ניסיון של שנים בתחום, הצלחות מוכחות, לקוחות מרוצים, סבלנות לקבלת התוצאה המיטבית וליווי אישי לאורך ההליך, מצאנו את משרד עורכי הדין הטוב ביותר ברמת גן והסביבה

הנתונים הגבוהים בנוגע לגירושין גרמו לכך שגם עולם המשפט התאים את עצמו למצב. בימים אלו הרבה מאוד עורכי דין מתמחים בדיני משפחה ובעיקר בגירושין, אבל צריך לדעת ולמצוא את אלו שיודעים לעשות את העבודה בצורה מקצועית, כמו גם באופן רגיש ונכון. מדוע? מאחר וכולם מבינים שיש הרבה רגשות מעורבים, שלא לדבר על הילדים, הכסף והנכסים ולכן, עניינים בתחום דיני משפחה צריכים להיעשות ברגישות המרבית.

שרייבר ושות’ משרד עורכי דין מונחה על ידי שני ערכים מרכזים: יסודיות, דיוק והגעה למטרה ללא פשרות. בפגישה הראשונה עם הלקוח הם מקשיבים לפרטי פרטים, בודקים מה דחוף לטפל בו בשלב ראשון ומה יחכה להמשך.

לעיתים הלקוח מגיע למשרד “מוצף” במחשבות רגשות ולעיתים צורך להתנקם ולעשות “דווקא”. ”תפקידי משרדנו הוא להיות שם ולמפות את החלקים הרגשיים מהצרכים האמתיים והמשפטיים שהלקוח צריך- מה בדיוק ישרת אותו בהמשך חייו” אמר לנו איתי שרייבר והוסיף: “המטרה שלנו היא לבנות אסטרטגיה כוללת, כבר בשיחתנו הראשונה שתביא את הלקוח לתוצאה הסופית שהיא  חיים נוחים ומאפשרים, לאחר פירוק התא המשפחתי ומשבר הגירושין”.

הלקוח, בשלב שנמצא בו, לא מבין שהחיים ממשיכים, הילדים לא נשארים קטנים, ויש הרבה דברים שכדאי לו לחתור אליהם על מנת להשיג שקט, שלווה, ביטחון ( לא רק כלכלי) ונוחות. ”הרבה פעמים אנו משקפים ללקוח את הדברים שקשה לו להבחין בהם, ולעיתים זה מתנגש עם צרכים אחרים שמביא איתו לשיחה כמו צורך בנקמה, אי תשלום מזונות, ועוד – כך מדייקים את הטיפול המשפטי”.

כמו מה למשל?

“המזונות- הם לילדים. הם ממשיכים לאכול ולצרוך ולבקש בקשות שנות שלא לדבר על צרכים בסיסיים , גם אחרי פירוק התא המשפחתי.  רוצה כתובה? לא בטוח שאת עומדת בקריטריונים. עומדת בהם? איזה הוכחות יש לך…  משמורת משותפת-  באמת? ואיך בדיוק תעמוד במשותפת? הרי אתה עובד בעבודה תובענית וגר רחוק מהגרושה”.

לסיכום אמר איתי שרייבר: “הדיוק והיסודיות טרם תחילת העבודה היא מילת המפתח על מנת לתאם ציפיות ולפעמים “לנחות” על הקרקע. לאחר מכן אנו חותרים להשגת האסטרטגיה שבנינו ללא פשרות, כמעט 24/7 בליווי אישי ומסור”.

עו"ד איתי שרייבר. צילום: יח"צ
עו”ד איתי שרייבר. צילום: יח”צ

השותפה של איתי שרייבר היא עו”ד יעל אסף רזינסקי, מנהלת המח’ לדיני משפחה במשרד. יש לה ניסיון בתחום של למעלה מ- 10 שנים, לזכות משרדה הישגים נאים בתחום דיני משפחה אשר נצברו במרוצת השנים, זאת לצד ריבוי התיקים, הלקוחות וההופעות בבתי המשפט השונים בארץ הן בבית הדין הרבני והן בבית המשפט.

כמו כן, העובדה כי ברשותה של יעל אסף רזינסקי כבר עשור של ניסיון בתחום, לצד הצלחות והמלצות, שמה אתכם, הלקוחות, במקום בטוח ושלו יותר. בשיחה שערכנו עם יעל אסף רזינסקי היא אמרה: ” אני אעשה כל מה שנדרש, ללא פשרות וללא עיגולי פינות על מנת להביא תוצאות שהלקוח יהיה מרוצה ובעתיד ישלח אלי חבר או חברה”.

עוד הוסיפה עורכת הדין: “המשרד שלנו חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח, זאת לצד טיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על השולחן שלנו. אנחנו מבחינתנו יודעים שכל מי שזקוק לעורך דין לדיני משפחה, נמצא בצרה וצריך עזרה, מכיל ומקשיבים ומשלבים את הליווי הרגשי יחד עם הפאן המשפטי”.

עו"ד יעל אסף רזינסקי
עו”ד יעל אסף רזינסקי. צילום יח”צ

לסיכום ציינה יעל אסף רזינסקי: “אנו מעניקים עזרה רבה, בלי ויתורים ופשרות. כל מי שיש לו בעיה – תמיד יזכה למענה. אנו מייעצים היכן שצריך לייעץ ומייצגים היכן שצריך לייצג. המסירות והנאמנות שלנו ללקוח הם ערך עליון שאנו לא מוכנים להתפשר עליו בשום מצב”.

בשורה התחתונה, אם אתם מחפשים משרד עורכי דין שיידע לתת לכם אסטרטגיה שתהיה טובה לכם לא לשנה שנתיים אלה לעשרים שנה הבאות, להתנהל מולכם בצורה נעימה רגישה ומכבדת, בליווי אמיתי, בזמן אמת ולא בדיעבד תוך אמפתיה ואחריות בניהול המצב עורכי הדין, איתי שרייבר ויעל אסף רזינסקי, הם התשובה עבורכם.

עו”ד איתי שרייבר טל: 054-2284877 

עו”ד יעל אסף רזינסקי טל: 054-397-2760

מייל המשרד:  etay@slo.co.il 

רחוב ז’בוטינסקי 9, מגדל הכשרת הישוב, מרכז העסקים בני ברק. לניווט לחצו כאן 

 

עו”ד דני שרמן

עורכי הדין לענייני משפחה ברמת גן

משרדו של עורך הדין דני שרמן הוקם בשנת 1996 על ידיו והוא עוסק בדיני משפחה, גירושין, ירושות ועוד. המשרד מייצג מגוון רחב של לקוחות בכל הקשור למשפחה, ירושה, גירושין, שלום בית, מזונות, רכוש, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, אחזקת ילדים, הסדרי ראיה, הגירת ילדים לחו”ל, מחלוקות בענייני חינוך הילדים, מקום מגוריהם, תביעות שונות בין בני משפחה, צווי הגנה, תביעות נזיקין בין בני משפחה, ירושות, צוואות, יפוי כוח מתמשך, ניהול עזבונות ועוד

כתובת – ז’בוטינסקי 7, מגדלי אביב קומה 52 רמת גן

עו”ד יעל שמואלי
עורכי הדין לענייני משפחה ברמת גן

עורכת דין יעל שמואלי הינה עו”ד מומחית בתחום דיני משפחה וירושה. עו”ד יעל שמואלי הינה בוגרת תואר שני מאוניברסיטת בר אילן ובנוסף מגשרת מוסמכת לאחר שעשתה התמחות בתחום דיני משפחה. מאז הסמכתה בשנת 1999 , העניקה עורכת דין יעל שמואלי ללקוחותיה שרות אישי ומקצועי חסר פשרות.

עו”ד יעל שמואלי מבינה רבות בתחום זה ולכן היא מודעת לכל ההשלכות ומלווה את לקוחותיה ונותנת להם את השרות הדרוש להם בעת הליך הגירושין. עו”ד שמואלי מאמינה כי הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הליך הגירושין היא באמצעות ניהול מו”מ וחתירה אמתית להסכמות בין הצדדים והביאה את מרבית לקוחותיה להסכמי גירושין מצוינים  ולסיום הליכים משפטיים מורכבים במהירות וביעילות.

כתובת – דרך מנחם בגין 7, בית גיבור ספורט, רמת גן

 

 

לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
לקריאת כל התגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

חנויות הדגים המומלצות ביותר בגבעתיים ורמת גן. אילוסטרציה canva

חנויות הדגים המומלצות ביותר בגבעתיים ורמת גן לשנת 2024

תפריט נגישות