יום רביעי , דצמבר 11 2019
ראשי / פרויקט תמ"א חדש ברחוב המעיין 30 בגבעתיים

פרויקט תמ"א חדש ברחוב המעיין 30 בגבעתיים

השבוע יצא לדרך פרויקט חדש של החברה במסגרת הליך תמ"א 38\2 (הריסה ובנייה), ברחוב המעיין 30 במרכז גבעתיים, עם הריסתו של בניין מגורים בן 3 קומות ובו 6 דירות. במקומו ייבנה בניין בן 6 קומות

גבעתיים - המעיין 30. חברת צפ צילום-יחצ
גבעתיים - המעיין 30. חברת צפ צילום-יחצ

חברת הנדל"ן "צ.פ. ייזום ובנייה", ממשיכה לקדם התחדשות עירונית בגוש דן.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@www.rgg-news.co.il


השבוע יצא לדרך פרויקט חדש של החברה במסגרת הליך תמ"א 38\2 (הריסה ובנייה), ברחוב המעיין 30 במרכז גבעתיים, עם הריסתו של בניין מגורים בן 3 קומות ובו 6 דירות.

במקומו, על פי התכניות ייבנה בניין חדש בן 6 קומות ובו 15 דירות חדשות.

הבניין ניבנה בתחילת שנות ה 70 ועל פי ההסכם עם החברה, יקבלו הדיירים הוותיקים ובעלי הדירות הישנות, תוספת לדירות בשטח של 25 מ"ר בנוי ועוד מרפסת של  12 מ"ר במקום הדירות בבניין הישן.

צביקה פוקס, בעלים משותף של חברת צ.פ ייזום ובנייה: "אני מברך על התהליך מתחילתו ועד סופו. למרות התנגדויות נורמטיביות של הדיירים בתחילת הדרך, ניתן לומר שהפרויקט התקדם בקצב משביע רצון. בנוסף לכך שתוף הפעולה עם העירייה היה טוב וענייני. חשוב לציין שזהו פרויקט ראשון מיני רבים שאנו מקדמים בגוש דן והראשון שהוצאנו לפועל בגבעתיים, כאשר במקביל אנו עומדים בפני קבלת היתר לפרויקט נוסף בעיר".

משה, אחד הדיירים בבניין: "אני גר כאן מאז שבנו את הבית ב-1972, כבר 47 שנים! מיד לאחר שהתחתנתי עברתי לגור כאן וגם הבנות שלי נולדו כאן , מעולם לא עזבתי. איני עצוב אלא מאושר נוכח העובדה שבונים מחדש. הגיע הזמן!".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

הקו הסגול

589 עצים ברמת גן ייכרתו בגלל הקו הסגול