יום ראשון , ספטמבר 27 2020
ראשי / משרד החינוך מפרסם – בתי הספר המצטיינים של רמת גן

משרד החינוך מפרסם – בתי הספר המצטיינים של רמת גן

גאווה מקומית: שלושה בתי ספר מרמת גן זכו בפרס משרד החינוך למצוינות. אוהל שם ברמת גן, בית ספר-'זומר' ובית הספר גימנסיה מודיעים

אורה מודיעים
אורה מודיעים

הפרס יזכה את בתי הספר באלפי שקלים- כל בית ספר על פי דירוג הישגיו בתחום הערכי והישגים בלימודים. משרד החינוך פרסם ביום רביעי את רשימת 292 מוסדות החינוך של החטיבה העליונה, אשר הצטיינו בשנת הלימודים תשע"ח בתחום הערכי, החברתי והלימודי. בחירתם של בתי הספר הללו התקבלה על סמך חישוב שורת מדדים בתחומים הערכיים, החברתיים והלימודיים, וכן בהתאם לשיעור השיפור המשמעותי ביותר שחוללו מוסדות החינוך בהשוואה להישגי שנת הלימודים תשע"ז.

תיכון אהל שם רמת גן
תיכון אהל שם רמת גן

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@rgg-news.co.il


כאמור בתי הספר תיכון אוהל שם ברמת גן ותיכון זומר הגיעו השנה לדירוג הגבוה וזכו כל אחד מהמורים מבתי הספר יקבל מענק כספי של 8326 ₪. תיכון גימנסיה מודיעין ברמת גן הגיע לדירוג במקום שני וזכה ב 6244 ₪. המדדים עליהם התחרו בתי הספר הם הישגים ערכיים –חברתיים והישגים בלימודים.

חצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים רמת גן גבעתיים ניוז
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה – רמת גן ניוז – כל מה שקורה בעיר

בהישגים הערכיים-חברתיים, נכללו המדדים: שיעור הגיוס לצה"ל, או לשירות אזרחי\לאומי, מניעת נשירת תלמידים, קליטת תלמידי החינוך המיוחד, ומידת הקרבה לתעודת בגרות מתוך התלמידים שאינם זכאים לתעודה מלאה. חישוב המדדים הערכיים-חברתיים נערך בהשוואה לקבוצת השווים, ובתוך כל מגזר בנפרד. בהישגים הלימודים נקבעו המדד לפי אחוז הזכאות לבגרות, אחוז הצטיינות במבחני הבגרות, אחוז הזכאים לבגרות איכותית. אחוז התלמידים המרחיבים מקצוע מדעי להיקף של 5 יח"ל ומידת השיפור או היציבות בהשוואה להישגים משנה קודמת.

ראש העיר ישראל זינגר: פעם נוספת החינוך ברמת-גן עומד בראש טבלאות ההישגים, והפעם הנתון מרשים הרבה יותר מאחר ומשקלל חוץ מציונים גבוהים גם שיפור בתמונה הערכית – חברתית בבית הספר (נתוני גיוס, אחוזי נשירה ועוד) אין גאה ממני שזו מערכת החינוך בעיר רמת-גן. אני גאה בתלמידים, במנהלים, במורים ובהורים שמקדמים את העיר כל שנה לפסגות נוספות.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

נתוני הקורונה ברמת גן וגבעתיים.

רגע לפני כיפור – אלה נתוני הקורונה ברמת גן וגבעתיים