יום שלישי , יוני 2 2020
ראשי / ראשי ערים מארצות הברית ברמת גן

ראשי ערים מארצות הברית ברמת גן

משלחת של ראש ערים מארה"ב ביקרה במרכז פסג"ה ונחשפה למודל החדשני של "עיר חכמה" המופעל ברמת-גן, במטרה ליישם את בשורת החינוך העירונית בגבולותיהם
 

החינוך הרמת-גני ממשיך לפרוץ גבולות
החינוך הרמת-גני ממשיך לפרוץ גבולות

משלחת של כארבעה ראשי ערים מארה"ב ביקרה בימים האחרונים במרכז פסג"ה ברמת-גן, בראשות סמנכ"ל העירייה ומנהל מינהלת הבורסה, אמנון בוץ. הביקור נערך ביוזמת ה-AJC,  ארגון הוועד היהודי-האמריקאי, במטרה להיחשף וללמוד על מודל "עיר חכמה" המופעל ברמת-גן.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@rgg-news.co.il


בביקור לקחו חלק ראשי ערים ממדינות פלורידה, אינדיאנה ואוהיו, שעמדו מקרוב אחר התמורות של המודל החינוכי החדשני, ששם לו למטרה למצות את יכולותיו וכישוריו של כל תלמיד בעיר ולהכינו לקראת אתגרי המאה ה-21.

החינוך הרמת-גני ממשיך לפרוץ גבולות
החינוך הרמת-גני ממשיך לפרוץ גבולות

במהלך המפגש נחשפו המבקרים ליישום המודל בגבולות העיר רמת-גן, שמקדמת שימוש בטכנולוגיות ותפיסות שקיימות היום בתחום ההייטק והיזמות ומשלבת אותן במערכת החינוך. לאורך היום למדה המשלחת על המערכת הטכנולוגית-ניהולית, שמסייעת להתמודד עם אתגרים חינוכיים ומאפשרת להכיר ולדעת יותר על חוזקותיו של כל תלמיד, בכל תחום ובכל זמן נתון. ראשי העיר שמעו אודות יתרונות המערכת פורצת הדרך, שמאפשרת, בין היתר, שימוש בממשקים יעילים, הזרמה של מידע זמין לצורך קבלת החלטות מושכלות, מיקוד אתגרים, קיצור של תהליכי עבודה, חיסכון במשאבים – זמן וכסף, הגדלת זמן לפיתוח ולחדשנות ועוד.

סגנית מנהלת אגף החינוך ומנהלת המחלקה לחינוך על יסודי, אביבה מורן: "המשלחת שביקרה ברמת-גן נחשפה לתהליכי הפיתוח שאגף החינוך מקיים למנהלי בתי הספר ולצוותים החינוכיים, לצורך מתן מענה לחלופות שונות בדרכי הלמידה והערכה של התלמידים. כעיר חכמה בחינוך, המובילה תהליכים חדשניים לפיתוח הלומד העצמאי, אנו גאים לשתף שברמת-גן התקיים האקסלרטור הראשון של תלמידים לפיתוח יוזמות לימודיות. נמשיך לקדם את מודל העיר החכמה ולהוביל בחדשנות הוליסטית בבתי הספר."

לדברי סמנכ"ל העירייה ומנהל מינהלת הבורסה, אמנון בוץ: "עיר חכמה בחינוך היא לא פרויקט, היא תפיסת ניהול של מערכת החינוך ששמה את התלמיד במרכז ושואפת לשפר את חווית הלמידה של התלמיד. בפגישה עם ראשי הערים מארה"ב נדונו גם שיתופי פעולה כחלק מתפיסת הפיתוח של עיר חכמה בחינוך, שמושתתת על הטמעת התפיסה בערים אחרות".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

הרואה כיום. צילום: רן אליהו

משנים את פני הרא"ה: פרוייקט התחדשות עירונית ברמת גן