יום חמישי , דצמבר 3 2020
ראשי / תחרות צילומי טבע מרהיבים באוניברסיטת בר אילן

תחרות צילומי טבע מרהיבים באוניברסיטת בר אילן

למקום הראשון הגיע הצילום גמל שלמה בהשתקפות של התלמיד עבד אלרחים טאהא תיכון חדש כפר קאסם. למקום השני הגיע הצילום טרף קל של התלמידה חן דואק, תיכון עמל נופרים בגליל טבריה. למקום השלישי הגיע הצילום כפרפרים של התלמיד בנימין שורק, ישיבת בנ"ע מטה בנימין, בית אל

WhatsApp Image 2020-03-01 at 10.14.49

עשרות תלמידים הגיעו לעודד את חבריהם שעלו לגמר, הצטיידו מראש בשלטים ובחולצות, קראו בשמות חבריהם ובכפיים סוערות כשעלו לבמות. לפני ההכרזה על הזוכים בשלבים השונים של התחרות, התקיימו הרצאות מדעיות ממדעני הפקולטה למדעי החיים בבר אילן.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "רמת גן" info@rgg-news.co.il


אילנה אדר, מרכזת האולימפיאדה: "אנחנו נרגשים לארח גם השנה את האולימפיאדה ומברכים את התלמידים שלקחו חלק בתהליך, את המורים ואת ההורים, גם המורים קיבלו שי כהערכה לעבודתם כי מאחורי תלמיד מצטיין עומד מורה מצטיין".

פרופ' סיריל כהן, סגן דיקן ללימודי הסמכה, וראש המעבדה לאימונותרפיה של סרטן, בפקולטה למדעי החיים, באוניברסיטת בר-אילן: "משמח לראות את כל התלמידים שהגיעו מכל קצוות הארץ והשתתפו בתחרות. אני מאחל בהצלחה לשלושת הזוכים במקומות הראשונים, תלמידים מצטיינים, שהוכיחו יכולות מדהימות בתחום הביולוגיה, נשמח מאוד לראותכם משתלבים כאן, באוניברסיטת בר-אילן, בעוד מספר שנים, ולוקחים חלק במחקרים פורצי דרך, יחד איתנו".

WhatsApp Image 2020-03-01 at 10.14.50 (2)

בנוסף לתחרות המחקרית והעיונית, חלק מהתלמידים השתתפו בתחרות צילומי טבע: למקום השלישי הגיע הצילום כפרפרים של התלמיד בנימין שורק, ישיבת בנ"ע מטה בנימין, בית אל. למקום השני: הגיע הצילום טרף קל של התלמידה חן דואק, תיכון עמל נופרים בגליל טבריה. למקום הראשון: הגיע הצילום גמל שלמה בהשתקפות של התלמיד עבד אלרחים טאהא תיכון חדש כפר קאסם.

WhatsApp Image 2020-03-01 at 10.14.50

בתחרות החקר שהיא התחרות העיקרית: במקום הראשון מתוך העולים לגמר בתחרות המחקר, זכתה ריטה ברזובסקי, בת 17, מגני תקווה, בית הספר הכפר הירוק: " אני מאוד מתרגשת ושמחה להגיע למעמד הזה. אני לא יכולה לתאר לעצמי מצב שהייתי מגיעה כל כך רחוק בלי התמיכה והעזרה של כל מי שליווה אותי לאורך הדרך. חשוב לי לומר המון תודה לצוות ביולוגיה של בית הספר- למורים, ללבורנטיות, לרכזת ובמיוחד למיה להב, המורה שלי לביולוגיה, שליוותה אותי ותמכה בי לאורך כל התהליך, ולשירי כהן-גינוסר, המחנכת המדהימה שלי, שגם לימדה אותי ביולוגיה שלוש שנים.

WhatsApp Image 2020-03-01 at 10.14.49 (1)
חשוב לי לומר תודה ענקית ליעל סבירסקי השותפה שלי לביוחקר שהיא חלק בלתי נפרד מהתהליך כולו. עוד ארצה להודות להורים שלי שעזרו, תמכו וייעצו לי במהלך כל ההכנות.
אני מודה לכל צוות התחרות ולאוניברסיטת בר אילן שנתנו לי את ההזדמנות המיוחד הזאת". למקום השני הגיע מתן סניפליסקי מבית הספר מבואות הנגב ולמקום השלישי הגיע ניתאי נחמיה ממקיף ג אשדוד.

WhatsApp Image 2020-03-01 at 10.14.50 (1)

שלושת הזוכים קיבלו מלגות לימודים באוניברסיטת בר אילן.
מימין לשמאל פרופ' סיריל כהן, מתן סניפליסקי (מקום שני), ריטה ברזובסקי (מקום ראשון), ניתאי נחמיה (מקום שלישי). צילום דר אבי גייקוב.
מימין לשמאל פרופ' סיריל כהן, מתן סניפליסקי (מקום שני), ריטה ברזובסקי (מקום ראשון), ניתאי נחמיה (מקום שלישי). דר אירית שדה, מפמר ביולוגיה במשרד החינוך, אילנה אדר. צילום דר אבי גייקובס שירי כהן גינוסר, ריטה ברזובסקי, מיה להב

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

דנה וולונבסקי

חברת סיעה נגד ראש עיריית ר"ג: "המינהל בעיר אינו תקין"