יום שלישי , ינואר 25 2022

מחזקים קשרים – אוניברסיטת בר-אילן תעניק תואר לבוגרי בית צבי

שיתוף פעולה ראשון של מוסדות אקדמיה ברמת גן - אוניברסיטת בר-אילן - "בר-אילן מחוברת לעיר רמת  גן ולמוסדות המובילים שלה שבית צבי הוא אחד מהם" התוכנית החדשה, ביוזמת ראש העיר שאמה, מיועדת לסטודנטים בבית צבי ולבוגרים של בית צבי ותקנה השכלה אקדמית ותפתח אופקים חדשים לעיסוק בתחומי האמנות

בית צבי
יחצ - בית צבי

חדש: תואר ראשון באוניברסיטת בר-אילן לסטודנטים ולבוגרים של בית-הספר לאומנויות הבמה בית צבי

תוכנית לימודית ייחודית, שאושרה על ידי המועצה להשכלה גבוהה לבקשת האוניברסיטה וביוזמת ראש העיר רמת גן כרמל שאמה הכהן, תאפשר לסטודנטים ולבוגרים של בית הספר לאומנויות הבמה בית צבי להשלים לתואר ראשון בספרות משווה של אוניברסיטת בר-אילן, במסגרת המגמה לדרמה ותיאטרון.

במסגרת התוכנית הוכרו הלימודים המקצועיים בבית צבי בשליש מנקודות הזכות הנדרשות להשלמת תואר. את התוכנית יובילו מטעם בר-אילן: ד"ר רועי הורוביץ וד"ר מיכל בן-חורין, ראש המחלקה לספרות משווה, ומטעם בית צבי: דוד בנימין, המנכ"ל, וארתור קוגן, המנהל האמנותי- פדגוגי.

זהו שיתוף הפעולה האקדמי הראשון בין מוסדות בעיר רמת גן. שיתוף הפעולה עם אוניברסיטת בר-אילן הוכר בתוכנית אסטרטגית "רמת גן בר-אילן 2040" צוינו הפרויקטים הבאים: הקמת פארק ביו טק למדע ורפואה בשיתוף תל השומר, שת"פ תחבורה חכמה בין בר-אילן לתל השומר, שת"פ אקדמי עם הספארי בלימודי וטרינריה והרחבת תוכניות הלימודים לתלמידים מצטיינים.

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן בירך על שיתוף הפעולה: "רמת-גן מובילה בחינוך, ומקדמת בברכה את שיתופי הפעולה האקדמיים לרווחת הסטודנטים ולקידום ההשכלה הגבוהה בעיר. עיריית רמת-גן עושה כל שביכולתה על מנת לטפח את דור העתיד, בדגש על חינוך".

מר דוד בנימין, מנכ"ל בית צבי, ומר ארתור קוגן, מנהל אמנותי, פדגוגי, המובילים  יחד את התוכנית מטעם בית צבי, מציינים: "במשך שנים אנו פועלים על מנת שלימודי אמנויות הבמה יקבלו גם הכרה אקדמית. בזכות השותפות שנוצרה עם אוניברסיטת בר-אילן בתמיכת ראש עיריית רמת גן, יוכרו לימודיהם של הסטודנטים בבית צבי, לצורך חישוב נקודות הזכות, בשליש מהנדרש לתואר ראשון. זה צעד חשוב וראשון מסוגו שיפתח לשחקנים הצעירים אופקים ואפשרויות חדשות כאנשי אמנות".

ד"ר רועי הורוביץ,חוקר ומרצה בהפקולטה למדעי הרוח באוניברסיטת בר-אילן, שהוביל את שיתוף הפעולה: "זוהי בשורה של ממש לבוגרי בית הספר למשחק בית צבי. בנוסף לקבלת תעודת הסיום הנכספת כשחקנים מקצועיים, ביכולתם לצאת ל"שוק" גם כבוגרי תואר ראשון. הדבר יקל עליהם להשתלב במגוון עיסוקים מקבילים בתחום התיאטרון, לצד המשחק. בתקופה זו של חוסר וודאות תעסוקתי, זהו צעד נבון ומתבקש. אנו, בבר-אילן, שמחים על השם הטוב שעשתה לה המגמה לדרמה ולתיאטרון במחלקה לספרות משווה ומברכים על הצטרפותם של סטודנטים מבית צבי לשורת הלומדים בה".

מהאונברסיטה נמסר – "בר-אילן מחוברת לעיר רמת  גן ולמוסדות המובילים שלה,שבית צבי הוא אחד מהם. האוניברסיטה נמצאת בצמיחה חסרת תקדים במספר הסטודנטים ובמחקרים פורצי דרך המשפיעים על החברה. בהנהלת האוניברסיטה מאמינים, כי שיתופי הפעולה והמייזמים החדשניים בתחום ההשכלה הגבוהה יחזקו את העיר ויתרמו לעליה בשיעור המבקשים ללמוד לימודים אקדמיים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
לקריאת כל התגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

קורונה בדיקות

רמת גן: מחסור גדול של בדיקות אניטגן חינם לתלמידים