יום שני , מרץ 8 2021
ראשי / רמת גן / לילך קובה: דגל לבן לאופוזיציה, דגל שחור לקואליציה

לילך קובה: דגל לבן לאופוזיציה, דגל שחור לקואליציה

יו"ר פורום הורים נגד אלימות, לילך קובה, תוקפת את כל חברי המועצה ברמת גן שלדבריה הפכו לחותמת גומי של השלטון ומשתפים פעולה עם סתימת פיות. ולמרות זאת, היא אומרת, הצדק ינצח. מה שצריך לקרות יקרה בזמן ובמקום הנכון

לילך קובה
לילך קובה

אפילו טיפה של כבוד עצמי לא נותרה לחברי הקואליציה של מועצת העיר רמת גן. אחרי מפגן הבושה אתמול בישיבה אפשר לקבוע בצורה נחרצת כי הנבחרים שלנו איבדו את זהותם, את הערכים והכי חמור: את יכולת החשיבה העצמאית.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של רמת גן ניוז

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו


לא רק שהם לא מייצגים עוד את הציבור, הם אפילו לא מייצגים את האינטרס של עצמם, אלא של אנשים אחרים. אם בתחילת הקדנציה הם הרימו אצבע כדי להעלות נושאים לסדר היום, היום הם מרימים אצבע כדי להוריד נושאים מסדר היום.

ישיבת המועצה ברמת גן
ישיבת המועצה ברמת גן

אף אחד לא יכול לחשוד בי שאני מהמעריצים של כרמל שאמה, אבל באמת שאני לא מבינה מה אתם רוצים מראש העיר. כמו כל פוליטיקאי הוא יעשה הכל כדי לשמור על מעמדו, וכל עוד יהיו כאלה שיקנו את דבריו בשקיקה אין סיבה שהוא יסגור את הבסטה.

כרמל שאמה בכנס של גדעון סער (2)

כרמל יציע פוליגרף (על חשבון הציבור כמובן), כרמל יבטיח לצחצח נעליים לכתבי ערוץ 13 (אבל באותו זמן ידרוך ברגל גסה על הדמוקרטיה השברירית שלנו) והוא יכול גם להבטיח שקיפות ופתיחות (ובאותו זמן לעמוד מנגד כשסוגרים מיקרופונים לחברי אופוזיציה).

אז כרמל דואג לאינטרסים שלו, אבל מי דואג לאינטרסים שלנו?

על פי המודל הדמוקרטי מי שהיה אמורים להיות שומרי הסף של השלטון הם חברי המועצה, אבל כל מי שמגיע לישיבה או צופה בה דרך הפייסבוק מבין שמהם לא תצמח ישועה. רובם ככולם מגיעים מנומנמים למועצת העיר, יורדים על כריך עם סלט ביצים ומרימים אצבע פעמיים: פעם אחת כדי לאשר הצעות שספק אם הן משרתות את טובת הציבור ופעם שנייה הם מרימים אצבע כדי לתקוע אותה בעין של האופוזיציה.

חגי אשר
חגי אשר

אי אפשר לסיים טור כזה בלי להתייחס ליו"ר האופוזיציה שדרש לקיים דיון על התחקיר שפורסם בערוץ 13. חגי אשר וחבריו לספסל האופוזיציה עשו לפחות מאמץ לדון בממצאי התחקיר, אבל לאור הרוב הדורסני של שאמה – היה ברור שהם ייכשלו במשימתם.

אתמול האופוזיציה הרימה דגל לבן, אבל הקואליציה הרימה דגל שחור. לראיה, חבר הקואליציה שהגיב ל"רמת גן גבעתיים ניוז" בעילום שם (כדרכם של קרפיונים שמתמלאים אימה מול החכה של כרמל) ואמר בלי בושה ש"ההתנהגות של חברי האופוזיציה לא מתאימה לנבחרי ציבור שצריכים להישאר בישיבה ולא לצאת באמצע רק בגלל שלא הקשיבו להם". למה בלי בושה? כי אדם שמשתף פעולה עם סתימת פיות מאבד את זכותו להטיף.

בדמוקרטיה ובמנהל תקין לא סותמים פיות, לא מסייעים להשתקת נושאים, זה לא יעלים אותם. מה שצריך לקרות יקרה בזמן ובמקום הנכונים. ומי שחושב שאין איזון בחיים מוזמן להקליד בגוגל: "רון קובי".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@rgg-news.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

תמונת מצב הקורונה בר"ג וגבעתיים 07.03.2021 (ר"ג גבעתיים News)

הקורונה בר"ג וגבעתיים 7.3 – מקצה שיפורים