יום שני , ספטמבר 23 2019
ראשי / הכי מומלצים / הכי מומלצים – עורכי הדין לענייני משפחה ברמת גן

הכי מומלצים – עורכי הדין לענייני משפחה ברמת גן

חיפוש עורך דין לענייני משפחה זה אף פעם לא פשוט, לכן ניסינו להקל עליכם בתקופה זו ולעזור לכם לבחור עורך דין לגירושין, בכתבה הבאה תכירו כמה עורכי דין מומלצים במיוחד

עורך דין גירושין

הסטטיסטיקה מלמדת אותנו שכל כמה זוגות לצערנו מגיעים למצב של פירוק התא המשפחתי, ואז מתחילה הסאגה של חיפוש עורך דין לעניני משפחה. תחום דיני המשפחה שונה באופיו מתחומים משפטיים אחרים מכיוון שהוא עוסק בסוגיות משפטיות בעלות אופי אישי ואינטימי. ולכן, העוסקים בדיני משפחה, נדרשים לא רק לבקיאות משפטית רחבה, אלא עליהם גם לדעת להביע רגישות והבנה כלפי הלקוח.

 

עו"ד דני שרמן

עורכי הדין לענייני משפחה ברמת גן

משרדו של עורך הדין דני שרמן הוקם בשנת 1996 על ידיו והוא עוסק בדיני משפחה, גירושין, ירושות ועוד. המשרד מייצג מגוון רחב של לקוחות בכל הקשור למשפחה, ירושה, גירושין, שלום בית, מזונות, רכוש, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, אחזקת ילדים, הסדרי ראיה, הגירת ילדים לחו"ל, מחלוקות בענייני חינוך הילדים, מקום מגוריהם, תביעות שונות בין בני משפחה, צווי הגנה, תביעות נזיקין בין בני משפחה, ירושות, צוואות, יפוי כוח מתמשך, ניהול עזבונות ועוד

כתובת – ז'בוטינסקי 7, מגדלי אביב קומה 52 רמת גן

עו"ד יעל שמואלי
עורכי הדין לענייני משפחה ברמת גן

עורכת דין יעל שמואלי הינה עו"ד מומחית בתחום דיני משפחה וירושה. עו"ד יעל שמואלי הינה בוגרת תואר שני מאוניברסיטת בר אילן ובנוסף מגשרת מוסמכת לאחר שעשתה התמחות בתחום דיני משפחה. מאז הסמכתה בשנת 1999 , העניקה עורכת דין יעל שמואלי ללקוחותיה שרות אישי ומקצועי חסר פשרות.

עו"ד יעל שמואלי מבינה רבות בתחום זה ולכן היא מודעת לכל ההשלכות ומלווה את לקוחותיה ונותנת להם את השרות הדרוש להם בעת הליך הגירושין. עו"ד שמואלי מאמינה כי הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הליך הגירושין היא באמצעות ניהול מו"מ וחתירה אמתית להסכמות בין הצדדים והביאה את מרבית לקוחותיה להסכמי גירושין מצוינים  ולסיום הליכים משפטיים מורכבים במהירות וביעילות.

כתובת – דרך מנחם בגין 7, בית גיבור ספורט, רמת גן

עו"ד חיים אוחיון

עורכי הדין לענייני משפחה ברמת גן

חיים אוחיון הינו עורך דין ותיק בתחום ובנוסף מגשר מוסמך. עו"ד אוחיון מספק ללקוחותיו מענה משפטי בתחום דיני המשפחה על כל רבדיו השונים, הכולל: גירושין, אבהות, מזונות ומדור,משמורת קטינים, חטיפת ילדים, אלימות במשפחה, חלוקת רכוש, אפוטרופסות, ירושות ועיזבונות, התנגדויות לצוואה, תביעות כספיות ואזרחיות בין בני המשפחה וכיוצא בזה.

שירותיו של עו"ד אוחיון כוללים: ייעוץ משפטי, ייצוג בבתי דין רבניים ובבתי משפט לענייני משפחה וגישור בין הצדדים.

כתובת – ז'בוטינסקי 33 רמת גן

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

השתלת שיניים בגבעתיים

"השתלות שיניים זה סוג אמנות" – מצהיר רופא השיניים מגבעתיים